Prodaja, agencija sanema nekretnine 4864

Pronađeno 207 oglasa

KUĆA U ETNO STILU

Kolut, Okolina, Sombor

KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja,... više

47.000€ (271 €/m²)

  • 173m²
  • .sprat

KUĆA BUKOVAC - SPRATNA, ODLIČNA

Bukovački Salaši, Okolina, Sombor

KUĆA! Na Bukovcu, glavni put, 222m2, čvrste gradje, dvojna, ali kompletno katastarski odvojena. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena.... više

70.000€ (315 €/m²)

  • 222m²
  • .sprat

PROSTRANA KUĆA SA VELIKIM PLACEM U MLAKAMA – ŠIRI CENTAR!!!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Prodaje se prostrana kuća od 159m² na placu od 9,1a u mirnom naselju Mlake, širi centar grada. Nekretnina se sastoji od 3 komforne sobe,... više

144.200€ (906 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat

KUĆA-PLAC!

Centar, Apatin

KUĆA-PLAC! Apatin. Kuća za rušenje,za investitore u Centru,300m2 uknjiženo kao stambeni prostor i skoro još toliko pomoćnog prostora,na parceli... više

100.000€ (334 €/m²)

  • 299m²
  • .sprat

DVORIŠNI STAN, NA ODLIČNOJ LOKACIJI!!

Logor, Sombor

Na samo 10 minuta od centra grada,u mirnom okruženju,prodaje se funkcionalan dvorišni stan od 65m2, na parcei od 205m2. Nalazi se u blizini... više

32.000€ (492 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • .sprat

LOKAL NA ODLIČNOM MESTU

Selenča, Sombor

Prodaje se lokal od 23m2 na odličnoj lokaciji, u prometnoj ulici u prizemlju zgrade. Lokal se prodaje prazan, sa mokrim čvorom, svoj sat za... više

28.000€ (1 217 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje

LOKAL NA ODLIČNOJ LOKACIJI

Mlake, Sombor

LOKAL! Na svega nekoliko minuta od centra grada prodaje se lokal veličine 36m2. Sastoji se od većeg prostora, jedne manje prostorije i sanitarnog... više

38.000€ (1 055 €/m²)

  • 36m²
  • .sprat

UGOSTITELJSKO-POSLOVNI OBJEKAT!

Bezdan, Okolina, Sombor

UGOSTITELJSKO-POSLOVNI OBJEKAT! Bezdan,glavni put ka Somboru, restoran i poslovni objekti sa tradicijom i prepoznatljivim ambijentom koji je... više

82.500€ (404 €/m²)

  • 204m²
  • .sprat

KUĆA + POSLOVNI PROSRTOR

Centar, Sombor

HITNA PRODAJA! KUĆA I POSLOVNI PROSTOR! Nalazi se u blizini bolnice, sa ulice 80m2 poslovnog prostora (dva lokala od kojih je jedan razradjen)... više

100.000€ (282 €/m²)

  • 354m²
  • .sprat