Za upit nekretnine Cuprija pronađeno 169 oglasa

Na prodaju spratna kuća u Ćupriji

Bunker, Ćuprija

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3.91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi... više

99.000€ (607 €/m²)

  • 163m²
  • 3/3 spratova

Kuća sa velikim placem za odmor i uživanje u blizini Morave

Ada, Ćuprija

Ako želite da uživate u prirodi, čistom vazduhu i divnom pogledu u svakom slobodnom danu predstavljamo Vam idealnu kuću. Na 70m udaljenosti... više

65.000€ (590 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Poljoprivredno zemljište u Senju, okolina Ćuprije

Senje, Okolina, Ćuprija

Obradivo poljoprivredno zemljište u Senju površine 48.26 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati na sledeće brojeve telefona:... više

3.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju kuća – blizina bolnice, 350m² sa garažom za kamione od 80m²

Bolnica, Ćuprija

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini bolnice, prodaje se velika trospratna kuća površine 350 m². Kuća je funkcionalno raspoređena i... više

170.000€ (485 €/m²)

  • 350m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju plac u Mijatovcu

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Na prodaju plac u Mijatovcu površine 32a. više

7.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan u novogradnji u centru Ćuprije – 60 m²

Centar, Ćuprija

Prodaje se funkcionalan stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u samom centru Ćuprije. Stan se nalazi na prvom spratu i ima 60 m², idealno... više

85.870€ (1 431 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju kompletno renoviran stan od 32 m² – idealan za moderan gradski ž

Kružni tok, Ćuprija

Na petom spratu stambene zgrade, nalazi se ovaj funkcionalan i svetao stan površine 32 m², koji je upravo prošao kompletnu adaptaciju. Idealan... više

30.000€ (937 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju uređeno zemljište spremno za gradnju

Ostrikovac, Okolina, Ćuprija

Na prodaju plac od 7.26 ari, idealan za gradnju novog objekta! Na placu su prethodno bila dva objekta koja su srušena, a zemljište je potpuno... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Povoljna kuća na dobroj lokaciji

Paljane, Okolina, Ćuprija

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22,50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se... više

30.000€ (201 €/m²)

  • 149m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju lokal u Ćupriji

Centar, Ćuprija

Na prodaju lokal u centru Ćuprije, idealno smešten u blizini opštinske zgrade. Lokal je pogodan za razne namene, uključujući kancelarije,... više

85.000€ (1 000 €/m²)

  • 85m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u Ćupriji

Širi centar, Ćuprija

Prodaje se nameštena kuća površine 180m2 u mirnijoj ulici u širem centru grada. Nalazi se na placu površine 3.91a. U dvorištu se takođe nalazi... više

80.000€ (444 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

Legalizovana vikendica u Ćupriji

Rasputnica, Ćuprija

Predstavljamo vam jednu malu oazu sreće u Ćupriji, u naselju Rasputnica – mesto koje može postati vaš kutak za odmor, druženje i lepe trenutke... više

21.000€ (283 €/m²)

  • 74m²
  • Prizemlje/1 spratova