Za upit do 300000 pronađeno 8378 oglasa

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.5, 69m2, 267385 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Dvoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva hodnika, kupatilo, toalet i... više

267.385€ (3 875 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 53m2, 134090 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

134.090€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 2/3 spratova

Sremska Kamenica, Paragovo - Plac ID#7000056

Paragovo, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Paragovo. Plac u građevinskom području. Struja, voda, gas. Asfalt na 5m od placa. Front 39m. Uknjižen. (Vinson nekretnine,... više

168.500€ (205 €/m²)

  • 818m²

Sremski Karlovci, potes Ešikovac - Uknjižen plac ID#7000068

Čerat, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Sremski Karlovci - potes Ešikovac. Predstavljamo poljoprivredno zemljište, njiva 5 klase veličina 0,1813 hektara; deo pod vinogradom. Nalazi... više

56.000€ (30 €/m²)

  • 1813m²

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjiženo garažno parking mesto ID#9000125

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Futoška. Garažno parking mesto veličine 11m2. Nalazi se u suterenu zgrade, kolektivna garaža. Pozicionirana... više

21.800€ (1 981 €/m²)

  • 11m²

PLAC NA ODLIČNOJ LOKACIJI!!!

Josićko naselje, Sombor

PLAC! Prodaje se plac površine 5. 5a u Somboru. Sredina Josičkog puta. Nalazi se u mirnoj i ulici sa infrastrukturom-struja, voda do ulice... više

10.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Komforna prizemna kuća

Vrapčane, Paraćin

Kuća poseduje dve spavaće sobe, kombinovanu sobu sa kuhinjom i trpezarijom. Kuća poseduje etažno grejanje na struju i čvrsto gorivo. Hvala što... više

70.000€ (564 €/m²)

  • 124m²
  • .sprat

Grocka, Vrčin - Krajiška, 118.69 ari

Vrčin, Grocka, Beograd

Grocka, Vrčin - Krajiška plac, 118.69 ari, front prema ulici 60 metara Prodaje se građevinsko zemljište od 118,69ari u Krajiškoj ulici u Vrčinu.... više

295.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pećinci, Šimanovci - Prhovačka, 71.23a

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Prhovačka poljoprivredno zemljište, 71.23a Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 7.123m2 (71 ar) u Prhovačkoj... više

142.460€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 34m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 34m2, 1/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih... više

117.900€ (3 467 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/5 spratova

Zemun, Sutjeska - Pazovački put, 75m2

Sutjeska, Zemun, Beograd

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 3.0, 75m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 4/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu... više

206.085€ (2 747 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Surčin, Dobanovci - Braće Vranješ, 85.52 ara

Dobanovci, Surčin, Beograd

Surčin, Dobanovci - Braće Vranješ plac, 85.52 ara Na 15 km od Beograda, 4 km od petlje auto-puta u Dobanovcima, u ponudi je zemljište u građevinskom... više

255.000€ 0 €/m²)

  • 0m²