Za upit dgkanal inr s pronađeno 7126 oglasa

Trosoban stan 65 m², Sajmište, Novi Sad, 2. sprat

Sajmište, Novi Sad

Prodaje se jedinstven, dizajnerski osmišljen trosoban stan od 65 m² na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u okviru Sajam... više

234.600€ (3 609 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Plac, Ledena stena, 2ha

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac od 20.856 m2 u Nišu, ulica Dimitrija Tucovića u blizini Veterinarskog Instituta Niš i benzinske EKO pumpe. Nalazi se... više

3.400.000€ (163 €/m²)

  • 20856m²

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka, 27m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 0.5, 27m2 (terasa 3m2), 3/16, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju studio-garsonjera... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 3/16 spratova

Stari grad, centar - Hilandarska, 58m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Hilandarska 2.0, 58m2 (terasa 3m2), 4/4, EG/podno, inverter klime, lift, telefon, video interfon Na ekskluzivnoj lokaciji... više

285.000€ (4 913 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 4/4 spratova

Prodaja dvoiposobnog stana - Podbara 65m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana površine 65m2 u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji u naselju Podbara, u blizini škole, prodavnica,... više

172.380€ (2 652 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 4.sprat

nov, moze kredit, lux, kao dva zasebna stana ID#5685

Lion, Zvezdara, Beograd

Lux zgrada.Zgrada ima lift.Lokacija savrsena blizu Bulevara kralja Aleksandra, Djeram pijace, Gradske bolnice, kao i stanica gradskog prevoza... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 85m²
  • 4/6 spratova

STARI GRAD CENTAR 58m2 , T , 285000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Jelene Cetkovic, 3.0, 58 m2 sa terasom, IV od IV sprata, eg, lift, interfon, video nadzor, ktv,... više

285.000€ (4 913 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 4.sprat

Čukarica, Bele vode, Filipa Hristića, 6a, 90000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 128731, struja, uknjizen, plac. Uknjizen, dozvoljena gradnja, obezbedjen pristupni put i infrastruktura. Maksimalna spratnost... više

90.000€ (150 €/m²)

  • 600m²

Odličan lokal 176m2, top lokacija, centar, kod opštine

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u strogom centru grada, na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Objekat je ukupne površine 176m2, u osnovi 71m2.... više

570.000€ (3 238 €/m²)

  • 176m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Mileve Marić, 3.0, 70m2, 158400EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODICAN STAN, atraktivna... više

158.400€ (2 262 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

Prodaja dvosobnog stana 50m² u ekskluzivnom kompleksu BUKET

Vrnjačka Banja

Na prodaju moderan dvosoban stan u okviru stambenog kompleksa BUKET, zgrada KALA, na 2. spratu zgrade sa liftom. Površina stana je 50m², a raspored... više

83.000€ (2 075 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 2/3 spratova

Novogradnja, lux, Banovo Brdo, bez provizije, moguć kredit

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.0, 47,19m2, terasa, II/3, grejanje: podno na struju, inverter klima. Stan u izgradnji, kompletna dokumentacija:... više

165.165€ (3 514 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 2/3 spratova