Za upit dgkanal inr s pronađeno 7125 oglasa

Stan sa velikim potencijalom u srcu Kragujevca!

Palilule, Kragujevac

Tražite mesto gde možete da izrazite svoj stil i stvorite dom iz snova? Ovaj stan od 57 m² na atraktivnoj lokaciji upravo čeka pravu osobu koja... više

74.100€ (1 300 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/1 spratova

NA PRODAJU – NOV STAN 106m² NA BUBNjU

Bubanj, Kragujevac

Savršena lokacija – na par minuta hoda od fakulteta! Prodaje se prostran stan površine 106m², u jednom od najtraženijih delova Kragujevca –... više

191.500€ (1 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • 1/6 spratova

OPOVO OPOVO 88m2 , 142+D , 250000e

Opovo, Opovo, Opovo

Prodajemo kompletno renoviranu i opremljenu kuću, sa pomoćnim objektima, na prostranom placu koji nudi bezbroj mogućnosti, hedonističkih i poslovnih.... više

250.000€ (2 840 €/m²)

  • 88m²

Troiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Adice, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka - 1102448 - Cena je 150 000 e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen nov, troiposoban stan na Adicama. Stan se sastoji... više

150.000€ (2 027 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 2/2 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

52.730€ (1 286 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/5 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

49.187€ (1 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/5 spratova

Tara - Zaovine, 41m2

Okolina, Bajina Bašta

Tara - Zaovine 1.5, 41m2, 2/2, podno grejanje, interfon, parking Retko u ponudi - apartman na Tari, u mestu Zaovine. Ako želite da uživate... više

54.000€ (1 317 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

Vračar, Tašmajdan - Resavska 86m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

3.0, 86m2 (balkon 2.60m2), 2/3, CG, renoviran, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv. Resavska ulica prostire se od Bulevara... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Odlična novogradnja - odmah useljiv neuseljavan duplex u Erdogliji sa dve spav

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan duplex od renomiranog investitora površine od 80 m2 plus dve terase, koje ne ulaze u kvadraturu stana. Stan se nalazi na četvrtom... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 4.sprat

Palilula, Tašmajdan - Starine Novaka 61m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

4.5, 61m2, 4/4, grejanje na struju (mermoterm), interfon, internet, ktv, renoviran, adaptibilan, dva ulaza Ulica Starine Novaka se proteže... više

255.000€ (4 180 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 61m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Višnjička banja - Ljubomira Jovanovića 55m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

2.0, 55m2, vpr/2, CG(gas), interfon, internet, ktv, video nadzor, parking mesto po dodatnoj ceni Višnjička banja je urbano naselje na istoku... više

175.000€ (3 181 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • vp/2 spratova

Palilula, Hala Pionir - Bulevar despota Stefana 77m2

Hala Pionir, Palilula, Beograd

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica... više

306.000€ (3 974 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 7/9 spratova