Za upit dgkanal in rs pronađeno 8407 oglasa

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 3/7 spratova

Plac, Gorica 3089m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 3089m2 koju čine dve manje parcele. Plac je gradsko građevinsko zemljište,... više

63.646€ (20 €/m²)

  • 3089m²

Plac, Gorica 4996m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 4996m2 koju čine četiri manje parcele. Plac je gradsko građevinsko... više

102.934€ (20 €/m²)

  • 4996m²

Na prodaju plac u Aleksandrovu površine 372m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 372m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored reke, blizu asfaltnog... više

4.000€ (10 €/m²)

  • 372m²

Luksuzan stan u novogradnji sa sopstvenim dvorištem, teretanom i 4 spavaće so

Centar, Paraćin

Na prodaju je moderan, prostran stan u novogradnji, smešten u mirnom i urbanom delu grada. Stan se prostire na 180 m² i idealan je za porodice... više

205.000€ (1 138 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 180m²
  • Prizemlje/4 spratova

Veliki poslovni objekat idealan za restoran

Širi centar, Jagodina

Prodaje se sa kompletnim inventarom. Poseduje podrumske prostorije i dve velike sale, jedna u prizemlju i jedna na spratu. U potkrovlju su sobe... više

212.000€ (706 €/m²)

  • 300m²
  • /4 spratova

Kragujevac, Denino brdo - 544 m2, gradsko građevinsko zemljište

Denino Brdo, Kragujevac, Kragujevac

Građevinsko zemljište, površine 544 m2, parcela uknjižena, vlasnik 1/1. Nalazi se u naselju Denino brdo, u mirnoj ulici, nedaleko od crkve,... više

52.000€ (95 €/m²)

  • 544m²

Zemljište u GučI 2,8 hektara

Guča, Guča, Lučani

Na prodaju zemljište u Guči od 2,8 hektara . Zemljište se nalazi u brdu iznad Guče. Šumsko zemljište je 2601m2, a ostalo je poljoprivredno... više

9.000€ (0 €/m²)

  • 28775m²

Surčin - uknjižena kuća na 8 ari placa, novogradnja

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kucica u cvecu trava oko nje, prodaje se u gornjem delu Surcina. Kuca je spratna, uknjizena, komplet sa novim stvarima. Na vecem placu oko 8... više

270.000€ (1 238 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

Novi Sad, Novo Naselje, Mileve Marić, 1.5, 46m2, 115000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava, moze zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom... više

115.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3.sprat

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 10.000 e. Plac je P8. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep... više

10.000€ (33 €/m²)

  • 300m²