Za upit dgkanal in rs pronađeno 8421 oglasa

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića , 3.0, 40m2, 138000 EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Na dobroj lokaciji, izuzetno funkcionalan stan na petom spratu od sedam, u novijoj zgradi. Prostorije: funkcionalni ulazni deo, dnevna soba... više

138.000€ (3 450 €/m²)

  • 3 soba
  • 40m²
  • 5/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka stana je 1100624 CENA 180000e + agencijska provizija od 3%. Trosoban stan na Novom Naselju u mirnom delu grada na petom spratu... više

190.000€ (2 714 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 5/6 spratova

Parcela za izgradnju

Trnava, Jagodina

Prodajem parcelu na lokaciji Crvene livade: Idealno za Vašu Buduću Gradnju! parcela je pravougaonog oblika smještenu na idiličnoj lokaciji... više

12.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u industrijskoj zoni, Čamurlijski put, 2830m2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju veliki plac u građevinskom području u industrijskoj zoni na Čamurlijskom putu. Pored placa je prilaz - put, koji nije asvaltiran.... više

255.000€ (90 €/m²)

  • 2830m²

Kragujevac, naselje Šest Topola - stambeno poslovni objekat, 154 m2, plac 120

Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 154 m2, u sklopu koga su stan, površine 124 m2 i lokal površine 30 m2, na odličnoj lokaciji u... više

155.000€ (1 006 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 48.94 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

118.440€ (2 467 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 50.57 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

122.380€ (2 447 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan – sam centar Kragujevca, pogled na crkvu!

Centar, Kragujevac

U ponudi je jednoiposoban stan površine 49 m², koji se nalazi na prvom spratu novije zgrade sa liftom i garažnim mestom. Stan poseduje terasu... više

100.000€ (2 040 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, Senoina, 3.0, 74m2, 199900EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 104579, II/II, klima, uknjizen, parking. Prodaje se trosoban stan idealnog rasporeda na veoma atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu.... više

199.900€ (2 701 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja na Panteleju, 1.5, 43.99 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 43.99 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa... više

81.380€ (1 892 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/5 spratova

Rakovica, Centar, Marička, 5.0, 90m2, 179000 EUR

Centar, Beograd

Na prodaju odličan dupleks u centru Rakovice u Maričkoj ulici. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle. Po strukturi... više

179.000€ (1 988 €/m²)

  • 5 soba
  • 90m²
  • 6/6 spratova

Na prodaju plac Guncati

Guncati, Knić, Knić

Na prodaju plac od 21 ara u Guncatima . Zemljište se vodi kao poljoprivredno, može da se radi prenamena u građevinsko. Za sve informacije i... više

21.000€ (9 €/m²)

  • 2101m²