Za upit dgkanal in rs pronađeno 8421 oglasa

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige, 53m2

Medaković II, Voždovac, Beograd

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1.5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban... više

144.550€ (2 727 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • 1/11 spratova

Prodaja, Kuća, Bujanovac

Bujanovac

Na prodaju kuća i selu Biljača, opština Bujanovac. Kuća u osnovi ima 93m2, u gabaritu 177m2. Sastoji se od dva sprata. Nalazi se na placu površine... više

33.000€ (186 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

Lokacija koja prodaje sama sebe – u samom centru zbivanja!

Akva Park, Jagodina

Na prodaju lokal na najtraženijoj lokaciji u gradu, idealan za one koji znaju da prepoznaju pravu poslovnu priliku. Odlična kvadratura, funkcionalan... više

40.000€ (800 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Novo Naselje, Simeona Piščevića, 3.0, 78m2, 188500EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 125083, III/IV, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban stan 78,56m2, 3. sprat, Novo Naselje, Buducnost gradnja, stan se... više

188.500€ (2 416 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA STANOVA KRALJEVO CENTAR – 67m²

Centar, Kraljevo

Na prodaju trosoban stan u centru Kraljeva, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zdravstvenog centra Studenica. Stan predstavlja idealnu... više

117.000€ (1 746 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/5 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, trosoban, III sprat, 72 m2 plus 70 m2 te

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na III spratu zgrade u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim... više

243.200€ (3 377 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 3/4 spratova

NOV poslovno- magacinski objekat od 7800 m2

Dobanovci, Surčin, Beograd

Prodaje se NOV poslovno- magacinski objekat od 7800 m2 u Dobanovcima. Objekat ima 6900m2 magacinskog prostora i 900m2 poslovnog prostora na... više

7.800.000€ (1 000 €/m²)

  • 7800m²
  • Prizemlje

Plac Višnjak

Višnjak, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se plac 13ari u blizini škole, crkve u Višnjaku i Spomen parka Šumarice. Idealan je za gradnju porodičnog doma, potpuno je ravan i sa... više

21.000€ (16 €/m²)

  • 1296m²

Poljoprivredno i šumsko zemljište u Đurđevu kod Rače - ukupna površina 3

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište, u Đurđevu, kod Rače, ukupne površine 31582m2. Zemljište se sastoji od više parcela koje daju ukupno... više

7.000€ (0 €/m²)

  • 31582m²

Na prodaju četvorosoban stan – luksuzna novogradnja, Crveni pevac (blizina F

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom... više

195.800€ (2 225 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 88m²
  • 1/6 spratova

Parcela za izgradnju

Trnava, Jagodina

Prodajem parcelu na lokaciji Crvene livade: Idealno za Vašu Buduću Gradnju! parcela je pravougaonog oblika smještenu na idiličnoj lokaciji... više

12.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Retko u ponudi, luksuzna vila 332m2 sa bazenom, Durlan, plac 453m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lux porodična vila, izuzetne, novije gradnje, sa bazenom. Nalazi se u Durlanu na idelnoj lokaciji za miran porodični život, a nadomak... više

412.400€ (1 242 €/m²)

  • 332m²
  • 1/2 spratova