Pronađeno 10000 oglasa

Barajevo, Guncati, Opovska, 100a, 7000EUR

Guncati, Beograd

Agencijski ID: 102694, uknjizen, njiva. Na prodaju poljoprivredno zemljiste u Guncatima opstina Barajevo. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

7.000€ (0 €/m²)

  • 10000m²

Sopot, Popović, Šumadijskih brigada, 26a, 36000EUR

Popović, Beograd

Agencijski ID: 102613, uknjizen, plac. Plac u Ralji mesto Popovic na ulasku iz pravca Avale na nekih 5km od glavnog puta. Do samog placa asfaltni... više

36.000€ (13 €/m²)

  • 2600m²

Novi Sad, Podbara, , 2.0, 48m2, 130000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 111136, I/IV, terasa, uknjizen, stara gradnja. Prodajem klasican dvosoban stan na prvom spratu na Podbari u blizini Almaske crkve... više

130.000€ (2 708 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 20a, 110000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 110460, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Prodaju se dve parcele u Sremskoj Kamenici(Bocke). Parcele poseduju struju, vodu,... više

110.000€ (55 €/m²)

  • 2000m²

Vračar, Hram Svetog Save, Patrijarha Varnave, 1.0, 35m2, 240000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130072, uknjizen. Nudimo vam blizu hrama 35m2. Uknjizeno kao garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

240.000€ (6 857 €/m²)

  • 35m²

Rakovica, Kneževac, Slavka Rodića, 3.0, 57m2, 100000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 121950, V/V, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno... više

100.000€ (1 754 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 5/5 spratova

Savski venac, Dedinje, Smetanina , 5.0, 147m2, 498000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 115004, II/II, video nadzor, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, kancelarija.... više

498.000€ (3 387 €/m²)

  • 147m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Čika Stevina, 3.0, 63m2, 185000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129156, I/V, lift, uknjizen. U ponudi je izuzetno funkcionalan i elegantno uredjen trosoban stan povrsine 63 m², smesten na prvom... više

185.000€ (2 936 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Devet Jugovica, 3.0, 71m2, 198800EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 130950, VPR/IV, klima, lift, uknjizen, parking, podrum, ostava. Na prodaju klasican trosoban stan u ulici Devet Jugovica. Stan... više

198.800€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Novi Sad, Sajam, Mičurinova, 3.0, 54m2, 155000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 128160, II/IV, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan od 54m2 u Micurinovoj... više

155.000€ (2 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 2/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 8.0, 315m2, 628000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 98764, III/IV, video nadzor, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking. Prostor... više

628.000€ (1 993 €/m²)

  • 315m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Adice, Jadranke Stojaković, 0.5, 23m2, 45000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 129042, PR. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210. Kontakt... više

45.000€ (1 956 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²