Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Plac, na putu za s. Kamenica, 1388 m2!

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, površine 1388 m2, na putu za s.Kamenica, Od asfaltnog puta udaljen oko 500 m. Do placa ide katastarski put. Plac je uknjižen... više

9.500€ (6 €/m²)

  • 1388m²

Plac u Kragujevcu, građevinsko zemljište - naselje Višnjak, površina14625 m

Višnjak, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac, dve parcele u naselju Višnjak, u Kragujevacu, ukupne površine 14625 m2, od čega je jedna parcela površine 4844 m2, koja je... više

292.500€ (20 €/m²)

  • 14625m²

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 10.000 e. Plac je P2. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep... više

10.000€ (33 €/m²)

  • 300m²

Plac, Toponički put

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na Toponičkom putu, (blizu odvajanja za Hotel Nais, Tošić pumpe...), pogodan za obavljanje raznih delatnosti (proizvodne hale,... više

419.000€ (40 €/m²)

  • 10474m²

Plac 6200m2 u Niškoj Banji

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se 6200 m2, gradsko-građevinsko zemljište u Niškoj Banji, Zemljište u ovom delu je pretežno namenjeno izgradnji sportskih i ugostiteljskih... više

310.000€ (50 €/m²)

  • 6200m²

Retka ponuda! Odličan plac 401m2, sa objektom, iznad Amerikanca, Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Niš

Retko u ponudi! Na prodaju odličan plac za izgradnju porodične kuće u blizini Amerikanca u Kovanlučkoj ulici. Na placu postoji manji objekat... više

35.000€ (87 €/m²)

  • 401m²

LOKAL NOVI SAD, 63000€

Novo Naselje, Novi Sad

Odličan, prazan, ulični lokal, 41m2, Novo Naselje +++ Agencijska oznaka 8089746, 41m2, Novo Naselje. Oglašavamo prodaju uličnog lokala na Novom... više

63.000€ (1 536 €/m²)

  • 41m²

Troiposobna kuća NOVI SAD, 154100€

Telep, Novi Sad

SEVERNI TELEP, KUĆA , UKNJIŽENA Agencijska oznaka 3091540. Cena 154100e +3% agencijska provizija. Podaje se dvorišna kuća na mirnom delu grada.... više

154.100€ (1 194 €/m²)

  • 129m²

Šestosobna kuća FUTOG, 170000€

Stari Futog, Futog

Agencijska oznaka 3090079 CENA 170000e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se šestosobna uknjižena kuća u Futogu, u blizini Dunava i gradskog... više

170.000€ (1 278 €/m²)

  • 133m²

Dvosobna kuća NOVI SAD, 154500€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090755 - Uknjižen dvosoban stan od 50m2 u kući, na Telepu. U postupku legalizacije još 30m2. Nalazi se u blizini Bulevara... više

154.500€ (1 931 €/m²)

  • 80m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 185000€

Centar, Novi Sad

Dvosoban, Kej, odličan ! Prelepa lokcija ! Agencijska oznaka stana 1102160. Cena stana 185,000 + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju... više

185.000€ (2 890 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 165000€

Alibegovac, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101010 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju četvorosoban, potpuno NOV stan u Petrovaradinu, na... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/3 spratova