Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Plac, građevinsko zemljište - pod šumom, Vinik, 1068 m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela površine 1068m2, pravougaonog oblika. Vodi se kao građevinsko zemljište, kompletno je pod šumom, u izuzetnom prirodnom okruženju.... više

10.000€ (9 €/m²)

  • 1068m²

Plac, površine 8457m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 8457m2, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je... više

87.000€ (10 €/m²)

  • 8457m²

1.5 Stan, Kopaonik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju stan na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom vikend naselju, kod Čajetinske česme i Kraljevih Čardaka, samo 3km od centra. U blizini su... više

103.000€ (2 060 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Plac u Gabrovcu, 1439m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac u ataru sela Gabrovac. Plac je površine 1439m2 i uknjižen je kao poljoprivredno zemljište. Plac je pravilnog pravougaonog oblika... više

13.500€ (9 €/m²)

  • 1439m²

Plac, na putu za s. Kamenica, 1388 m2!

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, površine 1388 m2, na putu za s.Kamenica, Od asfaltnog puta udaljen oko 500 m. Do placa ide katastarski put. Plac je uknjižen... više

9.500€ (6 €/m²)

  • 1388m²

Plac u Kragujevcu, građevinsko zemljište - naselje Višnjak, površina14625 m

Višnjak, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac, dve parcele u naselju Višnjak, u Kragujevacu, ukupne površine 14625 m2, od čega je jedna parcela površine 4844 m2, koja je... više

292.500€ (20 €/m²)

  • 14625m²

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 10.000 e. Plac je P2. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep... više

10.000€ (33 €/m²)

  • 300m²

Plac, Toponički put

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na Toponičkom putu, (blizu odvajanja za Hotel Nais, Tošić pumpe...), pogodan za obavljanje raznih delatnosti (proizvodne hale,... više

419.000€ (40 €/m²)

  • 10474m²

Plac 6200m2 u Niškoj Banji

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se 6200 m2, gradsko-građevinsko zemljište u Niškoj Banji, Zemljište u ovom delu je pretežno namenjeno izgradnji sportskih i ugostiteljskih... više

310.000€ (50 €/m²)

  • 6200m²

Retka ponuda! Odličan plac 401m2, sa objektom, iznad Amerikanca, Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Niš

Retko u ponudi! Na prodaju odličan plac za izgradnju porodične kuće u blizini Amerikanca u Kovanlučkoj ulici. Na placu postoji manji objekat... više

35.000€ (87 €/m²)

  • 401m²

LOKAL NOVI SAD, 63000€

Novo Naselje, Novi Sad

Odličan, prazan, ulični lokal, 41m2, Novo Naselje +++ Agencijska oznaka 8089746, 41m2, Novo Naselje. Oglašavamo prodaju uličnog lokala na Novom... više

63.000€ (1 536 €/m²)

  • 41m²

Troiposobna kuća NOVI SAD, 154100€

Telep, Novi Sad

SEVERNI TELEP, KUĆA , UKNJIŽENA Agencijska oznaka 3091540. Cena 154100e +3% agencijska provizija. Podaje se dvorišna kuća na mirnom delu grada.... više

154.100€ (1 194 €/m²)

  • 129m²