Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Stari grad, Trg Nikole Pašića - Kosovska, 50m2

Trg Nikole Pašića, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Trg Nikole Pašića - Kosovska lokal, 50m2, prizemlje, CG, klima U ponudi lokal na odličnoj lokaciji, u centru grada, u neposrednoj... više

230.000€ (4 600 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Savski venac, Slavija - Nemanjina, 171m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Nemanjina 5.0, 171m2 (balkon i terasa 6m2), 1/3, TA, interfon U ponudi je sunčan i svetao salonski stan, sa visinom... više

580.000€ (3 391 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 171m²
  • 1/3 spratova

Stvorite dom po svojoj meri – kuća sa prostorom za sve generacije

Strelište, Jagodina

U ponudi je izuzetna spratna kuća površine oko 250 m², smeštena na placu od oko 4 ara, na gradskoj lokaciji koja nudi savršen balans između... više

200.000€ (778 €/m²)

  • 257m²
  • 2/2 spratova

Plac, Kej, iza regrutnog centra

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju odličan plac na keju iza regrutnog centra. Nalazi se u mirnom delu, blizu su pravni fakultet, otvoreni tržni centar, zelena pijaca,... više

260.000€ (317 €/m²)

  • 818m²

Prostrana kuća na 3 sprata sa 2 garaže – 290 m² na 5, 56 ari

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju je prostrana porodična kuća na tri sprata, ukupne stambene površine 290 m², smeštena na uređenom placu od 5,56 ari. Objekat je idealan... više

130.000€ (446 €/m²)

  • 291m²
  • Prizemlje/3 spratova

3.5, stan na Panteleju, 99m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje.... više

103.100€ (1 041 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 1.sprat

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Bujanovac

Bujanovac

Poljoprivredno zemljište, 2 katastarske parcele u Bujanovcu, Bujanovačka banja. 395 KO Srpska kuća, površine 448m2 - 8.960 EUR 638/2 KO Srpska... više

8.960€ 0 €/m²)

  • 0m²

HIT CENA – Stan u novogradnji u kompleksu Despot Lux

Centar, Despotovac

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot... više

55.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Apartman na Zlatiboru, naselje Kamalj

Kamalj, Okolina, Zlatibor

Na prodaju apartman na Zlatiboru, jednosoban po strukturi sa izdvojenom spavaćom sobom, parking mestom, saunom i kaminom. Najveća prednost ovog... više

79.000€ (1 795 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

Na prodaju stan u kući u Pasi Poljani

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju stan u kući u naselju Pasi Poljana. Na odličnoj lokaciji za život za one koji vole da pobegnu od grada i gradske buke. Stan je površine... više

44.800€ (400 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • Prizemlje

Prostran dvosoban stan na Sarinoj međi

Sarina Međa, Jagodina

Prostran stan na 3 spratu u blizini Akva parka Sastoji se od dnevnog boravka,trpezarije i fizički odvojene kuhinje,spavaće sobe,hodnika,kupatila... više

75.000€ (1 119 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju lokal pored hotela Petrus

Centar, Paraćin

Prodajemo lokal na izuzetnoj lokaciji. Dobar je kao investicija jer je izdat sve vreme. Poseduje sopstveno grejanje-kotao na struju. Za više... više

70.000€ (833 €/m²)

  • 84m²
  • .sprat