Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Prodaja useljivih stanova na Telepu, 75 m² i 80 m², 3.0 – Kupac ne plaća p

Telep, Novi Sad

Na prodaju useljivi trosobni stanovi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. U ponudi su kvadrature od 75 m² i 80 m², idealne... više

216.622€ (2 888 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 2.sprat

NJIVA 1. KLASE

Šikara, Sombor

Prodaje se odlično poljoprivredno zemljište, 7938m2, njiva prve klase , pored puta. Zemljište se redovno održava, i sada je pod zasadom kukuruza.... više

24.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

- veliko gradiste sf 2304

Srebrno Jezero, Veliko Gradište

Plac od 3,5 ara , ograđen ogradom, septička jama, bušotina na 30m sa vodom, šahta, kompenzacioni sud i ugrađena potapajuca pumpa. Vlasnik 1/1... više

22.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Mali mokri lug - Rade Kondića, 5 ari

Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mali mokri lug - Rade Kondića plac, 5 ari, građevinsko zemljište Gradsko-građevinsko zemljište u blizini Bulevara kralja Aleksandra.... više

85.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

61.020€ (1 794 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 1/2 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

63.800€ (1 417 €/m²)

  • Garsonjera
  • 45m²
  • /3 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljiste blizu industrijske zone

Zmič, Paraćin

-sastoji se od 5 parcela koje cine celinu -,moguce prikljucenje vode i struje -nije fiksna cena više

300.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemljiste Brestovački put

Tibužde, Okolina, Vranje

Na prodaju zemljište od 60 ari pored asfalta na brestovačkom putu u Vranju. Zemljište je u celosti ograđeno, na njemu se nalazi i bunar sa vodom,... više

27.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac/Đurđevo brdo

Đurđevo brdo, Jagodina

* Struja, voda - na placu pored Postoji mogućnost zamene za kućicu ili plac na selu na brdovitom delu gde ima bagrem. više

8.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan sa 8 soba VETERNIK, 244800€

Centar, Novi Sad

više

244.800€ (1 700 €/m²)

  • 8 soba
  • 144m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, povoljni stanovi 1.5 i 2.0 sobe, odl

Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni... više

108.560€ (2 048 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

Prodaja trosobnog dupleks stana Novi Sad – Sajam | 100m2, garaža uključena,

Sajmište, Novi Sad

Struktura: Trosoban stan – dupleks Kvadratura: 100 m2 Sprat: III sprat (lift) Lokacija: Sajam, Novi Sad – blizina Betanije Parking / garaža:... više

245.000€ (2 450 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 3.sprat