Za upit placevi Beograd pronađeno 643 oglasa

Sopot – Popović 66ari ID#28047

Popović, Sopot, Beograd

Plac nadomak Beograda. Pogodan za gradnju. Na placu su izvedeni struja i voda, plaćen priključak. Uknjižen. Agencijska provizija 2% , više

106.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, Dobanovci, -, Zemljište, 3009ari, 170000 EUR

Dobanovci, Beograd

Na prodaju zemljište u građevinskoj zoni, na teritoriji opštine Surčin, u centru Dobanovaca koje je pogodno za izgradnju stambenih i poslovnih... više

170.000€ (56 €/m²)

  • 3009m²

Zemun, Batajnica - Široki put, 10 ari

Batajnica, Zemun, Beograd

Zemun, Batajnica - Široki put plac, 10 ari, građevinsko zemljište Prodaje se plac od 10 ari sa izlazom na tri ulice - sa jedne strane front... više

500.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Palilula, Ovča, Put Zemun-Pančevo, Zemljište, 38117ari, 750000 EUR

Ovča, Beograd

Drugi red pored puta Zemun-Pančevo, posle Pupinovog mosta sa desne strane.Zemljište je uknjiženo i dozvoljena je gradnja.Odlična investicija.... više

750.000€ (19 €/m²)

  • 38117m²

Zemun, Ugrinovci, 34 nova, Zemljište, 11400ari, 155000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Parcela se nalazi na dobroj lokaciji u blizini asfaltnog puta.Pravilnog oblika.Do placa se dolazi tucanim putem. GREJANJE - CG, sprat / ID... više

155.000€ (13 €/m²)

  • 11400m²

Palilula, Ovča, Ovča, Zemljište, 3400ari, 30000 EUR

Ovča, Beograd

Prodaja poljoprivrednog zemljišta, pravilnog oblika, gde gradnja nije moguća. Agencijska provizija je 600 evra. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa:... više

30.000€ (8 €/m²)

  • 3400m²

Zemun, Ugrinovci, Zemunska, Zemljište, 22750ari, 1365000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Odlična parcela, odmah pored puta, sa frontom 83 m. Na oko 3,5 km od auto puta sa laganim pristupom saobraćajnici kao i kompletnoj infrastrukturi.... više

1.365.000€ (60 €/m²)

  • 22750m²

Zemun, Batajnica, Terminal, Zemljište, 3000ari, 140000 EUR

Batajnica, Beograd

Dozvoljena gradnja. Gradsko građevinsko zemljište u privrednoj zoni. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 62478. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne... više

140.000€ (46 €/m²)

  • 3000m²

Grocka, Plavinci - Careva glavica, 34.71a

Plavinci, Grocka, Beograd

Grocka, Plavinci - Careva glavica plac, 34.71a Prodaje se plac od 37.71 ari u Plavincima u Grockoj. Uknjižen kao ostalo građevinsko zemljište.... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Grocka - Ruska, 89.29a

Grocka, Grocka, Beograd

Grocka - Ruska plac, 89.29a, front prema ulici 16m Prodaje se plac od 89.29 ari u Ruskoj ulici u Grockoj, 2km od centra. Ispred placa je dostupan... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Palilula, Borča - Popova bara nova, 43.78ari

Borča, Palilula, Beograd

Palilula, Borča - Popova bara nova plac, 43.78 ari, front prema ulici 25 metara Plac - poljoprivredno zemljište, nalazi se iza "Rode" na Zrenjaninskom... više

264.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište 2, 82 ha, Trstenica, Obrenovac - 36.000€

Trstenica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 282 ara, u Trstenici kod Obrenovca. Sastoji se od 3 parcele. Udaljenost od asfaltnog puta... više

36.000€ 0 €/m²)

  • 0m²