Za upit nekretnine Jagodina pronađeno 876 oglasa

Lokal u trznom centru, Jagodina

Kajsijar, Jagodina

*500eur/m2 više

11.140€ (506 €/m²)

  • 22m²
  • /1 spratova

Useljiva kuća sa podrumom

Vašarište, Jagodina

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. više

67.000€ (478 €/m²)

  • 140m²
  • /2 spratova

Renoviran stan u naselju Kajsijar

Kajsijar, Jagodina

Renoviran stan, dvostrano orijentisan, sa podrumom. rRađena kompletna struja i voda, renovirano kupatilo keramika zamenjena. U cenu ostaje kompletan... više

81.600€ (1 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 2/5 spratova

Izvanredan plac od 14 ari na Đurđevom brdu

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaju se dve spojene parcele u jedinstvenu celinu od 14 ari — idealnu za gradnju porodične kuće sa pogledom i dodatnom privatnošću. Lokacija:... više

34.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

Top ponuda, renoviran, trosoban stan na drugom spratu u centru!

Centar, Jagodina

TROSOBAN STAN U CENTRU JAGODINE Tražite savršen stan bez dodatnih ulaganja? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju kompletno renoviran trosoban... više

102.000€ (1 397 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/5 spratova

Novija, porodična kuća u mirnom naselju

Rit, Jagodina

Na prodaju – Novija,porodična kuća u mirnom naselju U ponudi je izuzetno kvalitetna i funkcionalna kuća, idealna za jednu ili dve porodice,... više

145.000€ (1 066 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Na prodaju ŠUMA – 11, 07 a

Lipar, Jagodina

Prodaje se šuma površine 11,07 a. Pogodna za seču. Parcela je uredna, vlasništvo 1/1, bez tereta. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama... više

4.900€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju parcela na Đurđevom brdu, 24, 59 ari

Đurđevo brdo, Jagodina

Na prodaju parcela na Đurđevom brdu, površine 24,59 ari Odličan prilaz,uz asfaltni put. Idealna prilika za investiciju! Zakažite razgledanje... više

34.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju – njiva 7, 99 ari, Lipar

Lipar, Jagodina

Prodaje se kvalitetna njiva površine 7,99 ara na odličnoj lokaciji u naselju Lipar. Parcela se nalazi pored asfaltnog puta, što omogućava lak... više

3.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju KUĆA od 259 m2 na samo par minuta od centra grada!

Širi centar, Jagodina

Prilika koja se ne propušta!!! Podeljena je na tri zasebne stambene jedinice – idealno ako želite da živite u jednoj, a izdajete druge, ili... više

190.000€ (733 €/m²)

  • 259m²
  • .sprat

Luksuz koji postaje dom – Nov stan u srcu grada, 85m² + 10m2 terasa

Centar, Jagodina

U ponudi je ekskluzivan stan u novogradnji, površine 85 kvadrata + 10m2 terasa, namenjen svima koji žele da žive urbano, udobno i bez kompromisa.... više

105.000€ (1 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 5/5 spratova

Kuća 89 m², Centar Jagodina, plac 4.37 a

Centar, Jagodina

Kuća se nalazi u Jagodini, u naselju Centar, na odličnoj lokaciji blizu svih sadržaja, škole i vrtića, uz sam put. Miran kraj čini je pogodnom... više

115.000€ (1 292 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje