Pronađeno 10002 oglasa

Novi Sad, Liman 4, , 2.0, 43m2, 105350EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129216, I/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, *STAN SA STILOM* 42,58 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine.... više

105.350€ (2 450 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Kumodraška, Kumodraška, 14a, 280000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 32346, uknjizen, plac. Plac se nalazi u blizini Soko Starka na Vozdovcu. Ima 14 ari. gradsko gradjevinsko zemljiste. Pogodno... više

280.000€ (200 €/m²)

  • 1400m²

Novi Sad, Centar, Poštanska, 0.5, 10m2, 55000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127173, PR/. Na prodaju lokal od 10m² u Centru grada. Lokal je kompletno renoviran. Moze da se koristi i za stanovanje. Idealan... više

55.000€ (5 500 €/m²)

  • 10m²

Tivat, Centar, Markuševina , 3.0, 84m2, 470000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108993, II/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. U izgradnji, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2... više

470.000€ (5 595 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Detelinara, Janka Čmelika, 2.0, 45m2, 125000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 92988, II/, klima, terasa, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

125.000€ (2 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 2.sprat

Zaječar, Boljevac, Rtanj, 37a, 40000EUR

Zaječar

Agencijski ID: 87923, struja, uknjizen. Na prodaju zemljiste 37a, pogodno za gradnju.Fantastican predeo podno misterioznog Rtnja.Odmah pored... više

40.000€ (10 €/m²)

  • 3700m²

Čukarica, Sremčica, Miluna Petkovica, 22a, 44000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 116292, uknjizen, plac. Plac u gradjivinskoj zoni,trenutna kultura pasnjak 4 klase i vodi se kao gradsko gradjevinsko zemljiste.Sam... više

44.000€ (20 €/m²)

  • 2200m²

Vračar, Hram Svetog Save, Baba Višnjina, 3.0, 223m2, 892000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121518, I/IV, terasa, uknjizen, stambena zgrada. U ponudi je izuzetno reprezentativan poslovni prostor (stan koji je adaptiran... više

892.000€ (4 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 223m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Rumenačka , 3.5, 100m2, 189999EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118438, VI/, lift, terasa, uknjizen, parking. Odlican troiposoban dupleks u mirnom dvorisnom okruzenju – bez saobracajne buke! Prodaje... više

189.999€ (1 899 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 6.sprat

Novi Sad, Novo Naselje, , 5.0, 113m2, 295000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 114509, I/II, klima, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. U maloj zgradi od 4 stana,fenomenalnog rasporeda kakav se retko... više

295.000€ (2 610 €/m²)

  • 5 soba
  • 113m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Sajam, Slobodana Bajica , 3.0, 100m2, 240000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 123533, III/, lift, uknjizen, garaza, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.... više

240.000€ (2 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 3.sprat

Palilula, Karaburma, Vlade Ilića, 7.0, 250m2, 420000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 121494, 4a, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, garaza, podrum, stambeno-poslovna.... više

420.000€ (1 680 €/m²)

  • 250m²