Pronađeno 10004 oglasa

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Živka Davidovića , 3.0, 65m2, 195000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 122774, I/II, terasa, uknjizen, garaza, dvoriste/basta, ostava. *** Odlicno pozicioniran, svetao, trostrano orijentisan stan.***... više

195.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Đurđevo, Vuka Karadžića, 4.0, 100m2, 60000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 120697, 28a, prizemna, struja, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza,... više

60.000€ (600 €/m²)

  • 100m²

Novi Sad, Socijalno, Slovačka , 3.0, 50m2, 115000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 117762, V/V, uknjizen. Na prodaju je jedinstven stan u potkrovlju zgrade, smesten na petom spratu, bez lifta, u neposrednoj blizini... više

115.000€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • 5/5 spratova

Pančevo, Gornji grad Margita, Knićaninova, 11a, 500000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 119131, plac. Dobar dan Nela, nismo se odavno culi. Posto prodaja za kes tesko ide, mi Ponuda investitorima: Plac od 11 ari... više

500.000€ (454 €/m²)

  • 1100m²

Novi Sad, Salajka, , 4.0, 200m2, 450000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 77440, 3a, spratna, uknjizen. Kuca pogodna kako za porodicno stanovanje, tako i za razne poslovne i usluzne delatnosti, poput... više

450.000€ (2 250 €/m²)

  • 200m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana , 2.0, 61m2, 169000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 127503, VI/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju dvosoban sredjen dupleks stan u Cara Dusana ulici na sestom... više

169.000€ (2 770 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 6.sprat

Kopaonik, Treska, , 1.5, 27m2, 60430EUR

Treska, Kopaonik

Agencijski ID: 118078, PR/, uknjizen, nov luks, novogradnja, moze zamena(), stambena zgrada. Prodaje se apartman u novoj, kvalitetno gradjenoj... više

60.430€ (2 238 €/m²)

  • 2 soba
  • 27m²

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 77m2, 204000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122678, II/II, terasa. Na prodaju odlican penthaus, cetverosoban stan na drugom spratu na Telepu. Stan se nalazi u stambenom... više

204.000€ (2 649 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 2/2 spratova

Lazarevac, Lazarevac (mesto), Branka Radičevića, 2.0, 50m2, 79900EUR

Lazarevac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 126231, III/III, terasa, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

79.900€ (1 598 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Đuje i Dragoljuba, 1.5, 35m2, 90000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116278, IV/IV, dupleks, telefon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Fino sredjen jednoiposoban... više

90.000€ (2 571 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 2.0, 73m2, 200000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 115387, 7.2a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja. Prodajem stariju kucu od 73m2 od... više

200.000€ (2 739 €/m²)

  • 73m²

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I, 1.5, 40m2, 120000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 130794, II/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Ima terasu. Uknjizen 1/1.... više

120.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2.sprat