Plac, Zlatibor - Centar | Prodaja · 4500m² · 740.000€
Herceg Novog 79 , Centar, Zlatibor, Srbija
740.000€
164 €/m²
Zlatibor, Centar, Herceg Novog 79, 45a, 740000EUR
Slične nekretnine
Zlatibor, Čajetina - Viogorska, 16.32 ara
- 1.200.000€ 0 m2