Kuća sa lokalom Prokuplje

Cara Lazara , Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje, Srbija

300.000€

1 111 €/m²

Tip

Kuća

Površina

270 m²

Struktura

4

Grejanje

Etažno

Detalji

Tip
Kuća
Struktura
4
Cena
300.000€
Površina
270 m² (1 111 €/m²)
Sprat
Prizemlje
Grejanje
Etažno
Terasa
Da
Parking
Da
Uknjižen
Da
Ažuriran
18.09.2025
ID
1448028

Opis

Na prodaju kuća u samom centru Prokuplja u blizini svih institucija. Kuća se nalazi na placu od 10 ara, površine 270 m2.


Kuća se sastoji od velikog podruma sa kupatilom, prizemlja u čijem je sastavu lokal od 80 m2 i velike dnevne sobe sa kuhinjm oko 80 m2, wc, kupatilo i ostava. U potkrovlju se nalaze 5 sobe i veliko kupatilo. Svaka soba izlazi na terasu.



Kuća je građena po visokim standardima, tri vrste grejanja, centralni bojler od 300 litara koji se nalazi u podrumu, solarno grejanje, plus dvojni kamin koji se nalazi u lokalu i dnevnoj sobi. Prozori jelovica, vrata lesnina, hrastov parket, granitna keramika, dva strujomera, dve kanalizacije, česma u dvorištu.



Uknjizen.Svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se I posetite naš sajt.

Kontakt info

Bulevar Nekretnine
Reg. posrednika br.
519
Kontakt osoba
Bulevar Nekretnine
Telefon 1
060054... Prikaži broj
Telefon 2
+ 381 18 577... Prikaži broj
Adresa
Trg Kralja Aleksandra 2a lokal m15
Preko puta Pravnog fakulteta, zgrada Aleksandrija
Niš , Srbija

Kontaktiraj oglašivača

Slične nekretnine