Za upit Obrenovac pronađeno 294 oglasa

PRODAJA FARME KOKA NOSILJA – na placu od 109 ari, Zvečka, Šabački put, Obr

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kompletno opremljena i funkcionalna farma pilića/koka nosilja, smeštena na odličnoj lokaciji u Zvečkoj, uz Šabački put. Idealna prilika... više

450.000€ (2 760 €/m²)

  • 163m²
  • .sprat

Poljoprivredno zemljište 60 ari, Barič, Obrenovac - 15.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Udaljeno je 450m od asfaltnog puta. Približne dimenzije parcele... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Mobilna kuća Vega – 20 m² (Prodaja) - 16 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Našu mobilnu kućicu Vega, odlikuje minimalistički a moderni dizajn sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Zauzima površinu od samo 20 kvadratnih... više

16.000€ (800 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

Čukarica, Ostružnica, Stari Obrenovacki put, 86a, 360000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 116385, uknjizen, plac. Plac na odlicnoj lokaciji, blizina grada na 5 km. Cena je izrazena po jednom aru. Vise informacija na:... više

360.000€ (41 €/m²)

  • 8600m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Majora Nebojše Tepavca, 44m2, 44000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 111140, struja, uknjizen, zidani. U ponudi je garaza u nivou prizemlja u novo izgradjenoj zgradi u Obrenovcu, preko puta stadionoca.... više

44.000€ (1 000 €/m²)

  • 44m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Vojvode Misica, 3.5, 76m2, 120000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 34635, IV/, klima, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, deljiv, stambena zgrada. stan je veoma svetao... više

120.000€ (1 578 €/m²)

  • 4 soba
  • 76m²
  • 4.sprat

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Đačkog bataljona, 3.0, 65m2, 127500EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, moze zamena(), stambena zgrada.... više

127.500€ (1 961 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Vojvode Mišića, 2.0, 45m2, 92000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 130310, IV/V, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

92.000€ (2 044 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4/5 spratova

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Vojvode Mišića, 3.0, 70m2, 90000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 124799, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

90.000€ (1 285 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 4/4 spratova

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Zabranska, 5.5, 250m2, 323000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 120215, 1a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking,... više

323.000€ (1 292 €/m²)

  • 250m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), , 4.0, 162m2, 267000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 99998, III/, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, deljiv, stambena zgrada.... više

267.000€ (1 648 €/m²)

  • 4 soba
  • 162m²
  • 3.sprat

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Kralja Milutina, 3.0, 73m2, 110000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

110.000€ (1 506 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 7/7 spratova