Za upit Obrenovac pronađeno 294 oglasa

Kuća 129m2, 6 ari placa, Barič, Obrenovac - 53.000€ (HITNA PRODAJA)

Barič, Obrenovac, Beograd

Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja, nalazi se na mirnom mestu i sa potkrovlja kuće se pruža fenomenalan pogled. Nalazi se na... više

53.000€ (410 €/m²)

  • 129m²
  • .sprat

Obrenovac, Barič - Vladimira Markovića, 25.21a

Barič, Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Barič - Vladimira Markovića plac/građevinsko zemljište, 25.21a, front prema ulici 28m Prodaje se građevinsko zemljište od 25.21... više

31.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemljište u građevinskom području 21, 56 ari, Barič, Obrenovac - 13.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju je plac nepravilnog oblika površine 21.56 ari, dimenzija 17m u najširem delu i dužine 250m uz Baričku reku. Plac je obrastao šumom,... više

13.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište 26 ari, Veliko Polje, Obrenovac - 30.000€

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Plac je ravan, pravougaonog oblika, površine 25,78 ari, dimenzija 35 x 75 metara. Zemljište pogodno za različite poljoprivredne kulture, kao... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

KUĆA na reci Savi - 59m², 17.5 ari, Skela, Obrenovac - 79.000€

Skela, Obrenovac, Beograd

Prodaje se kuća sa direktnim izlazom na reku Savu, površine 59m² na placu ukupne površine 17.5 ari. Nalazi se na izvanrednoj lokaciji u mestu... više

79.000€ (1 338 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

Kuća 97m2, 7 ari placa, Rvati, Obrenovac - 103.000€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća na lepom placu od 7 ari u mirnom naselju Rvati. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnoj I tihoj ulici koja se nalazi u... više

103.000€ (1 061 €/m²)

  • 97m²
  • .sprat

Prodaja kuća Obrenovac Zabrežje – porodična kuća 210m² na placu 11 ari,

Zabrežje, Obrenovac, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Obrenovcu, naselje Zabrežje, ukupne površine 210m² (glavna kuća 180m² + pomoćni objekat... više

218.000€ (1 038 €/m²)

  • 210m²
  • /1 spratova

Građevinski plac 86 ari, Konatice, Obrenovac - 43.900€

Konatice, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište površine 86 ari, smešteno u mirnom i prirodnom okruženju mesta Konatice, nadomak Obrenovca. Plac se nalazi... više

43.900€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 3ha, Obrenovac, Veliko Polje – 250 000 € (MOGUĆNOST PARCELACIJE)

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 3 hektara u Velikom Polju kod Obrenovca, približnih dimenzija 500x60m. • Plac poseduju mogućnost... više

250.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 100 m² + 29 m² pomoćni objekat, 18 ari, Barič – Obrenovac - 110.000

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju izuzetna kuća u Bariču, smeštena u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini centra. Kuća je svetla, udobna i izuzetno prostrana, sa velikom... više

110.000€ (1 100 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Poljoprivredno zemljište 25 ari – Zvečka, Obrenovac - 14.000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 25 ari u naselju Zvečka, okolina Obrenovca. Plac ima prilaz sa asfaltnog puta, dok se sa donje... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište 5 ari, Mala Moštanica, Obrenovac – 8.000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u mestu Mala Moštanica, površine 5 ari. Lokacija: • 8 km od Obrenovca • 4,5 km od uključenja na autoput Miloš Veliki • 21 km... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²