Za upit Kragujevac stanovi pronađeno 78 oglasa

Savremena novogradnja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac

U ponudi je savremeni stambeni objekat u Kragujevcu, projektovan po visokim standardima kvaliteta gradnje i komfora stanovanja. Posebna pažnja... više

96.350€ (2 050 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 4/8 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.32... više

91.950€ (2 138 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

STAN NA BUBNJU 47 kvadrata

Bubanj, Kragujevac

Prodaje se duplex u Kragujevcu, naselje Bubanj, u ulici Episkopa Save, nedaleko od osnovne škole, srednje škole, fakulteta, vrtića, marketa,... više

94.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju stan u Kragujevcu

Aerodrom, Kragujevac

Na divnim i živopisnim brežuljcima u srcu Šumadije, Kragujevcu, u oazi mira zaklonjenoj od buke i gradske vreve smešten je izuzetan stambeni... više

155.872€ (1 833 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Kragujevac, Centar, Grada Sirena, 3.0, 61m2, 109000EUR

Kragujevac

Agencijski ID: 126141, X/XXIII, klima, lift, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava,... više

109.000€ (1 786 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 10/23 spratova

Dvoiposoban stan 68, 11 m², Bubanj, Kragujevac, 2. sprat

Bubanj, Kragujevac

Dvoiposoban stan u novogradnji na Bubnju, u Kragujevcu, predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade... više

127.500€ (1 875 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 2/5 spratova