Za upit do 300000 pronađeno 8371 oglasa

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE

Kljajićevo, Okolina, Sombor

Prodaje se poljoprivredno zemljište na katastarskoj opštini Kljajićevo, veličine 21.638m2 uknjiženo kao njiva 3,4 i 5 klase. više

33.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

ULIČNI LOKAL U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

LOKAL! Centar,blizina trg,blizina gimnazije,pošte,venca,na prometnoj lokaciji,okružen javnim parkingom,u prizemlju,par stepenika,ulične orijentacije.Uredjen,107m2,BEZ... više

113.500€ (1 060 €/m²)

  • 107m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac Mirijevo, Pirandelova, 20+10 ari

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Plac Mirijevo, Pirandelova, 20+10 ari Na prodaju plac, njiva 4. klase, poljoprivredno zemljište. Površine 20+10 ari. Plac može i da se parceliše.... više

300.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Više placevi jedan do drugog površina 4, 55a 5, 36a 5, 10a 5, 04a 5, 04a 4,

Striža, Okolina, Paraćin

Periferija grada 10 placeva od po 5 ari. Cena placeva je 1500e/ar Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu... više

6.825€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stambeno poslovni prostor

Centar, Paraćin

Lokal sa kućom se nalazi u samom centru Paraćina. Pogodan za sve delatnosti. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo... više

200.000€ (2 816 €/m²)

  • 71m²
  • .sprat

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka, 56 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka plac-građevinsko zemljište, 56 ari, front prema ulici 24m U industrijskoj oblasti Šimanovaca, na liniji projektovane... više

165.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Priroda, mir i investicija , samo 12000 eura

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju šumsko zemljište površine 39 ari, idealno za ljubitelje prirode, investitore ili kao dugoročnu sigurnu investiciju. -Površina: 39a... više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

78.700€ (1 710 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan u novogradnji odmah useljiv

Centar, Paraćin

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom... više

125.000€ (1 666 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 75m²
  • 5/6 spratova

Poljoprivredno zemljište u Šantarovcu

Šantarovac, Okolina, Jagodina

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, Potes Valoge više

9.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prelepa parcela na glavnom putu za Lipar

Lipar, Jagodina

Prodaje se atraktivna parcela površine 80,5 ari, smeštena na samo 3 kilometra od centra Jagodine. Osnovne karakteristike parcele: Lokacija:... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju velika građevinska parcela uz glavni asfaltni put

Lipar, Jagodina

Na prodaju građevinska parcela površine 35 ari pogodna za investiranje za razne privredne grane. Postoji mogućnost gradnje i priključenja na... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²