Prodaja, vrsta nekretnine stan, mesto beograd, opstina zvezdara, naselje lion, opseg cena do 120000, najskuplje

Pronađeno 29 oglasa

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1532

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 103275 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

103.275€ (2 518 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

ZVEZDARA MIRIJEVO 58m2 , 102043e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRĐENOM... više

102.043€ (1 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1579

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

101.500€ (2 537 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Mirijevo, stan 40 m2 , cena sa PDV, lux ID#1576

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj... više

97.130€ (2 428 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Visoko prizemlje/3 spratova

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića, 42m2

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 1.5, 42m2, PR/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj... više

92.400€ (2 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković, 40m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 2.5, 40m2 (terasa 3m2), PR/2, EG, interfon Na prodaju funkcionalan stan u prizemlju nove zgrade. Od... više

86.000€ (2 150 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

ZVEZDARA MIRIJEVO 45m2 , (2L) , 84780e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU. KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

84.780€ (1 884 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1.sprat

Prodajem dvosoban stan Zvezdara-Mirijevo

Zvezdara, Beograd

Dvospratna zgrada zavrsena 2016.god. Stan je u prizemlju. Na 5-6min. od autobuske okretnice, do centra grada 30min. Na samo 3minuta nalazi se... više

84.000€ (1 555 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN, ZELENO BRDO, ZVEZDARA

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan povrsine 34m2. Nalazi se u mirnom i zelenilom okruzenom delu Zvezdare, Zeleno brdo, u prizemlju manje... više

83.000€ (2 441 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta, 30m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta 1.0, 30m2, SUT/4, TA, interfon Na prodaju stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u ulici Svetog... više

75.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Suteren/4 spratova

ZVEZDARA MIRIJEVO 36m2 , 62335e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU.KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

62.335€ (1 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 4.sprat