Prodaja, vrsta nekretnine stan, mesto beograd, opstina zvezdara, naselje lion, opseg cena do 120000, najskuplje

Pronađeno 29 oglasa

Uknjižen dvosoban stan na Mirijevskom bulevaru – 41 m²

Mirijevo I, Zvezdara, Beograd

Na prodaju dvosoban stan u Mirijevu I – Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković, 44m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 1.5, 44m2, SUT/3, podno grejanje, interfon U ponudi stan u Mirijevu, smešten u suterenu koji, zbog... više

120.000€ (2 727 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Suteren/3 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska, 28m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0.5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju,... više

120.000€ (4 285 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 4/4 spratova

Mirijevo, stan sa garažom, lux ID#1491

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/3 spratova

Mirijevo, Ružice Sokić ID#1456

Mirijevo III, Zvezdara, Beograd

Sređen, svetao, prodaje se sa kompletnim nameštajem, oko zgrade ima dosta parking mesta, bez ulaganja. Ne može kupovina na kredit. više

120.000€ (2 264 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2/3 spratova

1.5 Vojvode Vlahovića, 37m2, uknjižen ID#1566

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Vojvode Vlahovića, koji se nalazi na prizemlju stambene zgrade novije gradnje, stan je po strukturi... više

120.000€ (3 243 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

Zvezdara, Lion - Gvozdićeva 28m2 + terasa 7m2

Lion, Zvezdara, Beograd

1.5, 28m2 + terasa 7m2, 7/7, TA, lift, klima, ktv, interfon, internet Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra... više

119.000€ (4 250 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 7/7 spratova

Zvezdara, Vojislava Ilića, Vojislava Ilića, 2.0, 35m2, 119000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 129780, II/VI, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Veoma osuncan 2.0 stan od 35m2 sa velikom terasom i predivnom panoramom... više

119.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 2/6 spratova

+ZVEZDARA VN 3796

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Mirijevo, Dragoslava Srejovića. Zgrada novije gradnje, dvosoban namešten stan površine 33m²+5m2 terasa na drugom spratu. Stan ima veliku terasu,... više

118.000€ (3 105 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2.sprat

Vukov spomenik, odličan stan 38m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Stan 30m2, odlično pozicioniran uknjižen nadomak Vukovog spomenika u ulici Djuke Dinića, dvorišno orjentisan. Stan u polusuterenu, PVC stolarija,... više

115.000€ (3 026 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • Suteren/2 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka, 37m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 2.0, 37m2, 1/1, TA Prodaje se svetao, dvosoban stan na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka sa... više

114.000€ (3 081 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/1 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 37m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

2.0, 37m2, 1/1, klima, norveški radijator, internet, KTV Mala i mirna Đakovačka ulica nalazi se u neposrednoj blizini Đeram pijace i prostire... više

114.000€ (3 081 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/1 spratova

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića, 63m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2.0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža... više

113.400€ (1 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 1/3 spratova

- zvezdara sf 2728

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Prodaje se stan u Ulici Pavla Savica, na Zvezdari. Syruktura: dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik, kupatilo i terasa. U cenu stana... više

110.000€ (2 820 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Zvezdarska šuma, , 2.0, 40m2, 110000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 131522, SUT/, klima, terasa, uknjizen, fasada dobra, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u mirnom delu grada, nadomak raskosnog... više

110.000€ (2 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1621

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

ZVEZDARA MIRIJEVO 62m2 , 107870e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRĐENOM... više

107.870€ (1 739 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 34m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 34m2, 1/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garažno mesto Izdvajamo iz ponude stanove različitih... više

107.180€ (3 152 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/5 spratova