Prodaja, vrsta nekretnine stan, mesto beograd, opstina zvezdara opstina vracar, opseg cena do 120000, uknjizen, fotografije

Pronađeno 18 oglasa

PRODAJA, 1.5 STAN, ZELENO BRDO, ZVEZDARA

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan povrsine 34m2. Nalazi se u mirnom i zelenilom okruzenom delu Zvezdare, Zeleno brdo, u prizemlju manje... više

83.000€ (2 441 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Zvezdarska šuma, , 2.0, 40m2, 110000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 131522, SUT/, klima, terasa, uknjizen, fasada dobra, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u mirnom delu grada, nadomak raskosnog... više

110.000€ (2 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Uknjižen dvosoban stan na Mirijevskom bulevaru – 41 m²

Mirijevo I, Zvezdara, Beograd

Na prodaju dvosoban stan u Mirijevu I – Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta, 30m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta 1.0, 30m2, SUT/4, TA, interfon Na prodaju stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u ulici Svetog... više

75.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Suteren/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković, 44m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 1.5, 44m2, SUT/3, podno grejanje, interfon U ponudi stan u Mirijevu, smešten u suterenu koji, zbog... više

120.000€ (2 727 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Suteren/3 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka, 37m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 2.0, 37m2, 1/1, TA Prodaje se svetao, dvosoban stan na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka sa... više

114.000€ (3 081 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/1 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska, 28m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0.5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju,... više

120.000€ (4 285 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 37m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

2.0, 37m2, 1/1, klima, norveški radijator, internet, KTV Mala i mirna Đakovačka ulica nalazi se u neposrednoj blizini Đeram pijace i prostire... više

114.000€ (3 081 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/1 spratova

Zvezdara, Lion - Gvozdićeva 28m2 + terasa 7m2

Lion, Zvezdara, Beograd

1.5, 28m2 + terasa 7m2, 7/7, TA, lift, klima, ktv, interfon, internet Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra... više

119.000€ (4 250 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 7/7 spratova

Vukov spomenik, odličan stan 38m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Stan 30m2, odlično pozicioniran uknjižen nadomak Vukovog spomenika u ulici Djuke Dinića, dvorišno orjentisan. Stan u polusuterenu, PVC stolarija,... više

115.000€ (3 026 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • Suteren/2 spratova

Mirijevo, stan 40 m2 , cena sa PDV, lux ID#1576

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj... više

97.130€ (2 428 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Visoko prizemlje/3 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1579

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

101.500€ (2 537 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1621

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Mirijevo, stan sa garažom, lux ID#1491

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/3 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1532

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 103275 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

103.275€ (2 518 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

1.5 Vojvode Vlahovića, 37m2, uknjižen ID#1566

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Vojvode Vlahovića, koji se nalazi na prizemlju stambene zgrade novije gradnje, stan je po strukturi... više

120.000€ (3 243 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

Vračar, Crveni krst- Cerska, 23m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst- Cerska 0.5, 23m2, prizemlje, grejanje TA peć/norveški radijatori/klima, telefon, interfon Na prodaju garsonjera na Vračaru,... više

103.000€ (4 478 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje

Vračar - Južni bulevar

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 40m2 (lođa), 4/4, CG, ktv, klima, internet, interfon, renoviran Na atraktivnoj lokaciji opštine Vračar, u blizini raskrsnice Južni bulevar... više

120.000€ (3 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova