Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

Kuća Bresnica

Lešnjar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća 150mkv sa 5ari placa, na tri etaže, sa 2 garaže i sa pomoćnim objektom. Kuća se nalazi u Bresnici, u mirnom delu grada, idealnom... više

161.000€ (1 073 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća, Pantelejska crkva

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na podaju odlična porodična kuća u naselju Pantelej. Blizu su Pantalejska crkva, novi Somborski Bulevar, prema tehničkim fakultetima, brojni... više

290.000€ (647 €/m²)

  • 448m²
  • 1/2 spratova

Budva-Bečići, uknjižena kuća

BECICI, Budva

Uknjižena kamena kuća tradicionalnog mediteranskog stila na Crnogorskom primorju sa četiri studio apartmana, po dva na svakom spratu, zatim... više

450.000€ (2 142 €/m²)

  • 210m²
  • .sprat

Vrnjačka banja, odlična porodična kuća nove gradnje, 220m2, neposredna bliz

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju novoizgradjena kuća u Vrnjačkoj Banji, naselje Raj, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini novoizgrađenog Aqva parka, iznad... više

270.000€ (1 173 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Čukarica - Banovo brdo, 364m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica - Banovo brdo kuća, 364m2, četiri terase, PR+I+II, EG, klima, telefon, interfon, video-nadzor, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više

1.080.000€ (2 967 €/m²)

  • 364m²
  • Prizemlje/2 spratova

Čerević, Opština Beočin - Etno kompleks ID#3000112

Čerević, Beočin, Beočin

Čerević - opština Beočin. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na lepoj i mirnoj lokaciji izolovanoj od gradske buke i gužve,... više

300.000€ (600 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Kuća sa lokalom, centar grada

Mašinska industrija, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća kvalitetne starije gradnje sa lokalom u blizini OŠ Radoje Domanović i garnizonske ambulante u centru grada.... više

160.000€ (730 €/m²)

  • 219m²
  • Prizemlje/1 spratova

NA PRODAJU – SEOSKA KUĆA NA SAMO 12 KM OD GRADA!

Mali Popović, Okolina, Jagodina

Prodaje se uređena seoska kuća na mirnoj lokaciji, udaljena svega 12 km od grada, idealna za porodičan život ili mirno povlačenje iz gradskog... više

160.000€ (581 €/m²)

  • 275m²
  • 1/1 spratova

STOPIRANA PRODAJA!! KUĆA U SRCU GRADA

Centar, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!! Na pedeset metara od venca se prodaj kuća od 247m2 na parceli od 380m2. Kuća je čvrste gradnje i veoma lepo održavana,... više

139.000€ (562 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

Kuća, Soko Banja

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju kuća u naselju koje se nalazi na par kilometara od Soko Banje. Odlična investicija za miran i komforan porodični život, s obzirom... više

87.000€ (414 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

Kuća, 345m2, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća u naselju Čalije. Kuća je površine 115 m2 u osnovi na placu od 464 m2 i sastoji se od prizemlja, sprata, potkrovlja... više

350.000€ (1 014 €/m²)

  • 345m²
  • Prizemlje

Nedaleko od Grocke, Begaljica kuća 230m2 ID#5679

Begaljica, Grocka, Beograd

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika... više

140.000€ (600 €/m²)

  • 233m²
  • 1/2 spratova

- pozarevac sf 2712

Požarevac

Prodaje se uknjižena dvospratna kuća u Požarevcu, struja, voda, asfalt do kuće, kanalizacija, bunar. Plac 14 ari. Potrebno renoviranje ag provizija... više

95.000€ (397 €/m²)

  • 239m²
  • .sprat

Ekskluzivna kuća u Zrenjaninu ID#3000015

Centar, Zrenjanin, Zrenjanin

Zrenjanin, Centar. Predstavljamo ekskluzivnu, porodičnu, aristokratsku kuću od 380m2 spratnosti prizemlje i sprat, koja je pozicionirana na... više

391.400€ (1 030 €/m²)

  • 380m²
  • 1/1 spratova

Voždovac, Avala, Avalski put, Kuća, 51m2, 79000 EUR

Avala, Beograd

Avalski put, kuća 51m2 na 7 ari placa. Montažna prizemna kuća koja se sastoji od: 2 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo, ostava,... više

79.000€ (1 549 €/m²)

  • 51m²

Odlična porodična kuća, 200 m2

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u blizini glavne železničke stanice. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život.... više

200.000€ (1 000 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća koja zarađuje za vas na top lokaciji!

Kajsijar, Jagodina

SAVRŠENA KUĆA KOJA ZARAĐUJE ZA VAS – TOP LOKACIJA U JAGODINI! Tražite nekretninu koja nije samo dom, već i sigurna investicija? Upravo ste... više

206.000€ (1 138 €/m²)

  • 181m²
  • .sprat

Kuća u izgradnji u naselju Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Prodaje se kuća u izgradnji u naselju Nikole Tesle. Kuća se nalazi na placu površine 280m2. Izgradjena je kvallitetnim materijalom uz poštovanje... više

155.000€ (1 115 €/m²)

  • 139m²
  • Prizemlje