Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1924 oglasa

Kuća useljiva sa nameštajem

Gloždak, Paraćin

Kuća koju je vredno pogledati. Moguća zamena za Vrnjačku Banju više

150.000€ (520 €/m²)

  • 288m²
  • .sprat

GROCKA VRCIN 354m2 , 4T , 280000e

Vrcin, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vrcin, Skadarlijska, 6.0 kuca od 354 m2 sa 4 terase, na 7.04 ari placa, SUT + PR + I + PTK, eg, telefon,... više

280.000€ (790 €/m²)

  • 354m²

Šestosobna kuća VETERNIK, 364000€

Veterenik, Novi Sad

Novija kvalitetno građena kuća bez ulaganja, Veternik .Pogodna za dve porodice. Agencijska oznaka nekretnine 3091421, Veternik. Prodajemo odličnu... više

364.000€ (1 348 €/m²)

  • 270m²

Lux sređena kuća, useljiva

Budžino brdo, Jagodina

Legalizovana kuća, upotrebna dozvola. Izuzetno kvalitetno odrađena. Mogućnost kupovine sa svim stvarima(sve uveženo iz CH). U celoj kući je... više

319.000€ (652 €/m²)

  • 489m²
  • /3 spratova

Porodična kuća sa okućnicom, selo Ćićina kod Aleksinca

Ćićina, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju porodična kuća sa okućnicom, garažom, ekonomskim dvorištem, voćnjakom i pomoćnim objektima u selu Ćićina kod Aleksinca. Nalazi se... više

41.200€ (416 €/m²)

  • 99m²
  • Prizemlje

Seosko domaćinstvo u Glogovcu

Glogovac, Okolina, Jagodina

Seosko domaćinsto na prostranom placu u Glogovcu za renoviranje. Sastoji se od dve kuće na parceli, veća kuća poseduje prizemlje i sprat. U... više

32.000€ (160 €/m²)

  • 200m²
  • 1/1 spratova

Dve kuće na lepoj lokaciji

Đurđevo brdo, Jagodina

Dve kuće na lepoj lokaciji idealno za dve porodice!Obe kuć imaju ploču. Jedna kuća u donjem delu ima kuhinju sa trpezarijom,odvojen dnevni... više

115.000€ (598 €/m²)

  • 192m²
  • .sprat

Odličan stambeno poslovni objekat, 294m2, plac 606m2, Donji Komren blizu Idee

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan stambeno - poslovni kompleks, u naselju Donji Komren, u blizini marketa Idea. Na domak je novog dela naselja, gde se nalaze... više

195.000€ (663 €/m²)

  • 294m²
  • Prizemlje

Kuća 49m2, 10 ari placa, Konatice, Obrenovac - 25.000€

Konatice, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća u Konaticama, površine 49m2, na placu od 10 ari, u mirnom i prijatnom delu Konatica. Kuća se sastoji iz dnevnog boravka sa... više

25.000€ (510 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

Palilula, Borča, Kosovopoljska, 4.0, 362m2, 330000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 131667. Na prodaju nova kuca u Borci, ukupne povrsine 362m², odlicne strukture i bez ikakvih dodatnih ulaganja. Nekretnina je... više

330.000€ (911 €/m²)

  • 362m²

- gornji milanovac sf 2479

Donja Vrbava, Okolina, Gornji Milanovac

Selo Donja Vrbava, 12 km od Gornjeg Milanovca na putu ka Kragujevcu. Blizina planine Rudnik. Predivna, netaknuta priroda.Stara kuća i 80 ari... više

30.000€ (500 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

Petosobna kuća PETROVARADIN, 290000€

Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin , prostrana kuća na tri nivoa na odličnoj Lokaciji... Agencijska oznaka nekretnine 3090825, Petrovaradin. Cena za kuću je 290000... više

290.000€ (1 098 €/m²)

  • 264m²

KUĆA STANIŠIĆ!

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA!! Prodaje se porodična kuća u Stanišiću, površine 153m², na placu od 7.5 ari. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, četiri sobe, kuhinje... više

31.000€ (202 €/m²)

  • 153m²
  • .sprat

Trosobna kuća PETROVARADIN, 432600€

Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, lokacija za gradnju urbanih vila +++ Agencijska oznaka nekretnine 3090373, Petrovaradin. Prodajemo lokaciju za gradnju , dozvoljena... više

432.600€ (3 460 €/m²)

  • 125m²

KUĆA SA VELIKOM OKUĆNICOM

Bukovački Salaši, Okolina, Sombor

KUĆA! Bukovac! Novija gradnja! 180m2, 5 soba, kupatilo, visoko potrovlje, grejanje na cvrsto gorivo, 160m2 pomocnih objekata, kolski ulaz, kuća... više

103.000€ (572 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

Zemun - Pregrevica, 765m2

Pregrevica, Zemun, Beograd

Zemun - Pregrevica kuća, 765m2 (tri terase 76m2), Po+SUT+PR+I+Ptk, grafitno podno grejanje, telefon, interfon, podrum, šest parking mesta,... više

1.190.000€ (1 555 €/m²)

  • 765m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća, Palilula, 135m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje p plus pk , na Paliluli. Površina kuće je 135m2 uknjižena površina 96m2 i sastoji se od dve etaže... više

185.600€ (1 374 €/m²)

  • 135m²
  • Prizemlje/2 spratova

Petoiposobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 170000€

Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

UKNJIŽENA petosobna kuća u Sremskim Karlovcima...Cena kuće je 170000+ agencijska provizija 3 %. Kvalitetno zidana novija spratna kuća - polusuteren,... više

170.000€ (664 €/m²)

  • 256m²