Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1924 oglasa

Kuća 122m2 + pomoćne kuće 50m2 + 150m2, 25 ari placa, Zvečka, Obrenovac - 1

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostrano i funkcionalno imanje idealno za porodični život, ali i za razne poslovne ili hobističke namene. Nekretnina se nalazi u... više

158.000€ (1 295 €/m²)

  • 122m²
  • .sprat

Kragujevac, naselje Šest Topola - stambeno poslovni objekat, 154 m2, plac 120

Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 154 m2, u sklopu koga su stan, površine 124 m2 i lokal površine 30 m2, na odličnoj lokaciji u... više

155.000€ (1 006 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje/2 spratova

Vertikala, kuća u nizu

Širi centar, Jagodina

Izlaz na dve ulice, prilaz asfaltnim putem i pešačkom stazom! *Poseduje podrumski deo, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje. Idealno za život... više

100.000€ (500 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova

Kuća sa placem Gornje Međurovo

Gornje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća novije gradnje u Gornjem Međurovu. Kuća se nalazi na placu od 24 ara. Idealna investicija za one koji žele da pobegnu od gradske... više

162.000€ (595 €/m²)

  • 272m²
  • Prizemlje

Kuća 70m2, plac 7,73 ari, sa imanjem u Starom Momčilovu, Žitorađa

Staro Momčilovo, Žitorađa, Žitorađa

Na prodaju kuća sa imanjem 8 parcela, (od toga jedna vinograd blizu kuće) ukupne površine 91,65 ari u Starom Momčilovu, okolina Žitorađe. Kuća... više

23.000€ (164 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Legalizovana kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

SAMO U HEROLDU!!! Legalizovana kuća u mirnom delu grada, ukupne površine oko 250m2 na Budžinom brdu na placu od 5 ari. Kuća poseduje prizemlje... više

130.000€ (520 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova

Porodična kuća na 15 ari placa, 2 km od centra Jagodine

Lipar, Jagodina

Porodična kuća na tri nivoa, novije gradnje sa spoljnom izolacijom, PVC stolarijom. Ima pripadajuću halu pogodnu za razne delatnosti, i sve... više

80.000€ (320 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/3 spratova

Lepa, nova kuća u Gabrovcu, 420 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju lepa, trospratna, kvalitetna kuća u Gabrovcu. Sastoji se od 3 etaže i velikog funkcionalnog tavanskog prostora. Kuća u osnovi ima... više

230.000€ (547 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2,... više

100.000€ (714 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Kuća u Budvi na moru, dva troiposobna stana, površine po 98 m2, sa zasebnim u

Budva, Budva, Budva

Na prodaju kuća u Budvi na moru, u sklopu koje su dva troiposobna stana sa zasebnim ulazima, na placu površine od 320 m2. Svaki stan je površine... više

850.000€ (4 336 €/m²)

  • 196m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća

Ribare, Okolina, Jagodina

Na prodaju porodična kuća u Ribaru, površine 194 m², smeštena na prostranom placu od 20,01 ar. Kuća je namestena i predstavlja idealnu priliku... više

97.000€ (500 €/m²)

  • 194m²
  • .sprat

KUĆA, TELEČKA, PORODIČNA!!

Telečka, Okolina, Sombor

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća u Telečki, površine 133m², na prostranom placu od 1382m². Kuća je građena od čvrstog materijala i sastoji se... više

46.000€ (345 €/m²)

  • 133m²
  • .sprat

KUĆA U ETNO STILU

Kolut, Okolina, Sombor

KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja,... više

47.000€ (271 €/m²)

  • 173m²
  • .sprat

Dve kuće na prodaju na prometnoj lokaciji u Ilićevu

Kragujevac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće na odličnoj lokaciju u naselju Ilićevo na 15,70 ari placa. Kuće su odlične gradnje i nalaze na ravnom i prostranom placu... više

235.000€ (1 103 €/m²)

  • 213m²
  • Prizemlje

Barajevo, Ravni gaj, Milivoja Popovića-Miće, 144m2, 10 ari placa ID#1645

Ravni Gaj, Barajevo, Beograd

U ponudi je kuća nesvakidašnje arhitekture u Barajevu, Ravni gaj, uknjižena na kompletnu kvadraturu, kuća se nalazi na prelepom uređenom i održavanom... više

150.000€ (1 041 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje/1 spratova

Starija kuća sa uličnim lokalom na odličnoj lokaciji, Ž.stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju starija kuća na maloj parceli, sa kvalitetnim lokalom u prizemlju. Lokal je pretežni kvalitet nekretnine, stambeni... više

154.000€ (1 811 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje

Prodaja, Kuća, Vranje, Okolina, Lepčince

Lepčince, Okolina, Vranje

Na prodaju kuća u selu Lepčince, u okolini Vranja, idealna za one koji traže mir u lepom prirodnom okruženju. Površina placa na kome se nalazi... više

22.000€ (200 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Kuća na odličnoj lokaciji

Slavija, Ćuprija

Na prodaju plac površine 6,32 ara na odličnoj lokaciji u Ćupriji, sa izlazom na dve ulice, što ga čini izuzetno pristupačnim i pogodnim za različite... više

92.500€ (745 €/m²)

  • 124m²
  • Prizemlje/1 spratova