Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1924 oglasa

STOPIRANA PRODAJA!! KUĆA U SRCU GRADA

Centar, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!! Na pedeset metara od venca se prodaj kuća od 247m2 na parceli od 380m2. Kuća je čvrste gradnje i veoma lepo održavana,... više

139.000€ (562 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u Kragujevcu

Pivara, Kragujevac

Prodaje se potpuno opremljena porodična kuća u mirnom delu Kragujevca. Kuća se prodaje sa kompletnim nameštajem – useljiva odmah! Opis nekretnine:... više

159.650€ (1 064 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Kosmaj, kuća za kompletnu adaptaciju, plac 21, 5 ari ID#1595

Kosmaj, Sopot, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo prelep ravan plac udaljen svega jednu autobusku stanicu od centra Sopota. Na placu se nalazi urušena kuća od 54m2.... više

34.000€ (629 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje

Zlatibor, Ulica božura, kuća, 42m2 (72m2), 3.0, 2a plac.

Zlatibor, Zlatibor, Čajetina

Zlatibor, Zvezdano nebo, Ulica božura, kuća od 72m2, uknjiženo prizemlje od 42m2, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa... više

119.000€ (2 833 €/m²)

  • 42m²
  • Nisko prizemlje/1 spratova

Kuća , Medoševac, 375 m2, eg

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju porodična kuća Medoševac pored asfaltnog puta, neto površine 375 m2 . Porodična stambena zgrada sastoji se od pd plus vpr plus sp.... više

190.000€ (506 €/m²)

  • 375m²
  • 1/1 spratova

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 210000€

Centar, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3091371 -Cena za kuću je 210000 E+ agencijska provizija 3 %. Prodaje se prizemna kuća u Sremskoj Kamenici, sa dve odvojene... više

210.000€ (1 235 €/m²)

  • 170m²

SAVSKI VENAC DEDINJE 288m2 , 3T , 850000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Diane Budisavljevic, 5.0 kuca u nizu, 288 m2 sa 3 terase, PR + VPR + I + PTK, eg-gas, telefon,... više

850.000€ (2 951 €/m²)

  • 288m²

KUĆA!

Sombor

Na prodaju kuća starije gradnje, ukupne površine 385 m², na placu od 10 ari, koja se nalazi na Apatinskom putu, na uglu dve ulice, sa širokim... više

134.000€ (348 €/m²)

  • 385m²
  • .sprat

Renovirana kuća od 122 m2 u Grabovici kod Despotovca

Grabovica, Okolina, Despotovac

Kuća je pre dve godine renovirana u celosti. Uknjižena površina kuće je 122 m2 PR+SP,u donjem delu je i veći ograđen prostor sa nadstrešnicom... više

35.000€ (286 €/m²)

  • 122m²
  • Prizemlje/1 spratova

PRODAJA, KOMPLETNO SREDJENA KUCA NA 12ARI PLACA, RIPANJ

Ripanj, Vozdovac, Beograd

Prodajemo odlicnu kucu na obroncima Avale, jednoj od najatraktivnijih lokacija na samo 20km od Beograda. Kuca je veoma temeljno i kompletno... više

288.000€ (608 €/m²)

  • 473m²

Stembeno poslovni prostor, Jagodin mala

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaji stambeno poslovni prostor, sa odličnom pozicijom za obavljanje različitih delatnosti. Sastoji se od tri etaže, na prvoj etaži se... više

288.000€ (800 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Trosobna kuća VETERNIK, 195700€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090236. Uknjižena kuča u Veterniku u delu koji gravitira ka Sajlovu. Donji deo se sastoji od kuhinje, ostave, kupatila,... više

195.700€ (1 368 €/m²)

  • 143m²

Petoiposobna kuća NOVI SAD, 169000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3089958 - CENA je 169 000e plus agencijska provizija od 3%... Uknjižena kuća u središnjem delu Klise. Sastoji se iz dnevnog... više

169.000€ (1 056 €/m²)

  • 160m²

Kuća 217 m² + pomoćni objekat 59 m², 15 ari, Ub – 240 000 € (OPREMLjENA

Ub

Na prodaju prelepa stambena kuća korisne površine 217 m² sa pomoćnim objektom u vidu dve garaže i kotlarnice u površini od 59 m², a sve to na... više

240.000€ (1 105 €/m²)

  • 217m²
  • .sprat

Rušanj, 13. Septembra, kuća, 291m2, 9,21a plac

Rušanj, Čukarica, Beograd

Čukarica, centar Rušnja, spratna kuća od 291m2, na placu od 9,21a, sa pomoćnim zgradama. Sastoji se od podruma, Prizemlja: velika dnevna soba... više

300.000€ (1 030 €/m²)

  • 291m²
  • 1/2 spratova

Plavi horizonti, Jovana Boškovića, 154m2(360m2), 7.0, 1/3, uknj

Plavi Horizonti, Zemun, Beograd

Zemun, Plavi horizonti, Jovana Boškovića, kuća uknjižena na 154m2, realne površine oko 360m2, sut+pr+1+pot, na placu od 6,47ari.Iizgrađena 2010.... više

475.000€ (3 084 €/m²)

  • 154m²
  • 1/3 spratova

Kuća u Kniću, 65 m2 na placu 18,61 ari

Knić, Knić, Knić

Na prodaju kuća u Kniću, površine 65 m2, na placu površine 18,61 ari.... više

35.000€ (538 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje

Kuća Pantelej, 236m2

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji na Panteleju u Jagodin mali, u neposrednoj blizini škole, vrtića i autobuskog stajališta. Kuća... više

330.400€ (1 400 €/m²)

  • 236m²
  • Prizemlje