Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1924 oglasa

Prodaje se salaš, atar Čenej - Pejići

Čenej, Novi Sad

Prodaje se salaš na najplodnijoj zemlji u okolini Novog Sada. Asfaltni prilazni put. Salaš se prostire na parceli od 3.331 m2. Sve uknjiženo,... više

103.000€ (953 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Na prodaju dve kuće u Ćupriji

Bolnica, Ćuprija

Dve kuće se nalaze na placu površine 5.22 ari. Kuća od 85m2, sastoji se iz hodnika, dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije i kupatila... više

148.000€ (688 €/m²)

  • 215m²
  • 1/1 spratova

Dobra kuća kod Pijace

Centar, Jagodina

Očuvana kuća u blizini pijace,PVC stolarija,laminat,legalizovana. više

100.000€ (729 €/m²)

  • 137m²
  • /1 spratova

Novi Beograd, Ledine, -, Kuća, 200m2, 340000 EUR

Ledine, Beograd

Komforna kuća, novije gradnje, spratna, višesobna - pet spavaćih soba, tri kupatila, uknjižena. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne... više

340.000€ (1 700 €/m²)

  • 200m²

Petoiposobna kuća VETERNIK, 226600€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090231 - Uknjižene dve kuće u Veterniku na jednoj parceli. Pogodno za višečlanu porodicu. Starija kuća sastoji od dn. borvka,... više

226.600€ (755 €/m²)

  • 300m²

PRODAJA, KUCA

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Kuca na odlicnoj lokaciji, lepsi deo Dedinja. Oaza zelenila u gradu. Sastoji se iz tri nivoa, moguce je od tavanskog prostora napraviti jos... više

570.000€ (4 071 €/m²)

  • 140m²

Vikend kuća u Konjuši

Konjuša, Knić, Knić

Na prodaju vikend kuća površine 80 m2, na 33 ari placa ispod planine Tipac po ceni od 38. 000 eura. Nalazi se u selu Konjuša,opština Knić,... više

38.000€ (475 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Prizemna kuća od 92 m² sa garažom – Ćuprija, blizina Doma zdravlja

Dom zdravlja, Ćuprija

Na atraktivnoj lokaciji, u mirnom delu grada, prodaje se kuća površine 92 m² na placu od 2,47 ari. Kuća je funkcionalno raspoređena i poseduje:... više

75.000€ (815 €/m²)

  • 92m²
  • .sprat

Kuća Pr+Sp1+Pk

Trnava selo, Okolina, Jagodina

Moguće izvesti 3 nezavisne stambene jedinice Ima i garaža, podrum, pomoćna zgrada. Odlična, useljiva kuća Grejanje u celoj kuci (CG) više

200.000€ (555 €/m²)

  • 360m²
  • /3 spratova

Vikend kuća, naselje Đuriselo - 45 m2 stambeni i 45 m2 podrumski deo, plac 18

Kragujevac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Đuriselo, površina stambenog dela 45 m2 i 45 m2 podrumski deo, na placu površine 1800 m2. Kuća se sastoji... više

38.200€ (848 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Ada Medjica, -, Kuća, 55m2, 130000 EUR

Ada Medjica, Beograd

Vrlo funkcionalan splav na Savi, odlična lokacija, Ada Međica. Splav je sagrađen 2022, na novim je pontonima, sa kompletnim projektom arhitektonskog... više

130.000€ (2 363 €/m²)

  • 55m²

Kuća u Malim Pčelicama

Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća sa okućnicom od 100 m2 na 5,5 ari placa. Kuća se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini autobuskog stajališta i marketa. Teren... više

105.000€ (1 050 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Seosko domaćinstvo na 3.11 Hektara raja

Senje, Okolina, Ćuprija

Prodaje se prelepo domaćinstvo površine 3,11 hektara, sve u jednom komadu, idealno za život u prirodi, poljoprivredu, stočarstvo ili razvoj... više

28.000€ (777 €/m²)

  • 36m²
  • Prizemlje

Novija, porodična kuća u mirnom naselju

Rit, Jagodina

Na prodaju – Novija,porodična kuća u mirnom naselju U ponudi je izuzetno kvalitetna i funkcionalna kuća, idealna za jednu ili dve porodice,... više

145.000€ (1 066 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje, 227m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje kuća, 227m2, terasa 30m2, PR+1, EG, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 1.5 ar U Zemunu,... više

399.900€ (1 761 €/m²)

  • 227m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u Tešici, plantaža lešnika

Tešica, Aleksinac, Aleksinac

Nesvakidašnja ponuda. Na prodaju kuća sa okućnicom i plantaža lešnika u selu Tešica, Aleksinac. Kuća ima oko 195m2 (109m2 u osnovi, P+PK),... više

250.000€ (625 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prostrana porodična kuća sa dva sređena dvorišta i garažom

Tavrića obori, Jagodina

Na prodaju je prostrana kuća na dva sprata, idealna za porodični život, sa dodatnim pogodnostima koje pružaju komfor i funkcionalnost. Kuća... više

160.000€ (583 €/m²)

  • 274m²
  • /2 spratova

Kuća na Vašarištu 200m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na Vašarištu površine 200m2. Kuća je etažirana i sastoji se od tri stana. Svaki stan čine hodnik, dve spavaće sobe, dnevni... više

180.000€ (900 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova