Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

Kuća, Seosko domaćinstvo sa kućom 150 m2 , 1, 88 ha -Veliko polje, Obrenovac

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća i seosko imanje u Velikom Polju kod Obrenovca , na samom Valjevskom putu. Stambena kuća je ukupne površine 150 m2 , spratnosti... više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 150m²
  • /2 spratova

DVORIŠNA KUĆA U CENTRU!

Centar, Sombor

Na prodaju dvorišna kuća površine 59m2, sastoji se od dve velike sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. U dvorištu, ispred ulaznih... više

63.000€ (1 067 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Dva stana u kući 180m2, Ratko Jović

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične... više

115.500€ (721 €/m²)

  • 160m²
  • 2/3 spratova

Kuća 225m2 + 144m2 + GARAŽA, 10 ari, Obrenovac, Grabovac

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća – Pr+1 u Grabovcu bruto gradjevinske povšine 225m2 i pomoćni objekat Pr+1 bruto gradjevinske površine 144m2+ garaža na građevinskom... više

135.000€ (600 €/m²)

  • 225m²
  • /2 spratova

Merošina, Oblačinsko jezero

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju 2 kuće na placu od 10 a,na par minuta vožnje od Oblačinskog jezera. Kuća novije gradnje 45m2 satoji se od predsoblja, dnevnog boravka... više

70.000€ (551 €/m²)

  • 127m²
  • Prizemlje

Sremska Kamenica, Čardak - Porodična kuća ID#3000115

Čardak, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Čardak. Porodična kuća sa lepim ozelenjenim dvorištem. Nalazi se na mirnoj lokaciji za stanovanje. Po strukturi trosobna veličine... više

398.600€ (2 952 €/m²)

  • 135m²
  • 1.sprat

Kuća sa tri stana u centru Jagodine

Širi centar, Jagodina

Ako želite kuću gde mogu odvojeno da žive čak tri porodice mislimo da je ovo idealna kuća za Vas. U pitanju je kuća spratnosti: suteren, prizemlje,... više

190.000€ (475 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini centra Kragujevca 334m2

Vašarište, Kragujevac

U ponudi je izuzetna porodična kuća na jedinstvenoj lokaciji. Raspored prostorija: -Suteren: tri prostorije, kotlarnica i toalet -Prizemlje:... više

455.000€ (1 362 €/m²)

  • 334m²
  • .sprat

Odlična porodična kuća 320m2, plac 476m2, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Apelovac iznad Niške pivare. U blizini su osnovna škola, pošta, marketi. Nalazi se u mirnom i... više

275.000€ (859 €/m²)

  • 320m²
  • 1/2 spratova

Kuća na 700 metara od Loćike

Loćika, Okolina, Rekovac

Objekat se nekad koristio kao kafana. Struja je industrijska, trofazna. Voda je bunarska, izvedene su instalacije. više

20.000€ (90 €/m²)

  • 222m²
  • 3.sprat

Surčin - uknjižena kuća na 8 ari placa, novogradnja

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kucica u cvecu trava oko nje, prodaje se u gornjem delu Surcina. Kuca je spratna, uknjizena, komplet sa novim stvarima. Na vecem placu oko 8... više

270.000€ (1 238 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

Na prodaju vikendica na Bovanskom jezeru, 87m2

Bovan, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju vikendica na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi po plus pr plus pk, povšine 87m2. Nalazi se na placu od 187m2. U prizemlju kuće... više

57.000€ (655 €/m²)

  • 87m²
  • Prizemlje

Plac 10, 90 ari, izlazi na dve ulice sa starijim objektima

Dankovo, Paraćin

Na placu objekat 1 kuća 73m2 objekat 2 pomoćno 123m2 koš za rusenje objekat 3 pomoćno 82m2 plevnja objekat 4 pomoćno 1m2 Svi su objekti legalizovani.... više

40.000€ (547 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

Kuća u Bresnici

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Bresnici od 142 m2 na 4 ara placa. Kuća se nalazi u blizini nadvožnjaka. Sastoji se od tri odvojene stambene jedinice Kuća... više

155.000€ (1 091 €/m²)

  • 142m²
  • Prizemlje

Barajevo, Baćevac, Skojevska, Kuća, 168m2, 180000 EUR

Baćevac, Beograd

U mirnom kraju sa puno zelenila, nova prizemna kuća, veoma brzo useljiva. Ostalo je još da se postave podovi, sanitarija i krečenje. Kupljen... više

180.000€ (1 071 €/m²)

  • 168m²

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 500000€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3090046 - uknjižena spratna kuca na Čardaku u mirnom kraju s puno zelenila. više

500.000€ (1 250 €/m²)

  • 400m²

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 359470€

Sajlovo, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090223 Prodaje se uknjižena komplet renovirana kuća. Poseduje dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, tri spavaće sobe., dva... više

359.470€ (2 246 €/m²)

  • 160m²

Kuća na selu blizu Bojnika

Bojnik

Veliki plac na kome se nalazi Porodična stambena zgrada i pomoćna zgrada. U kući postoji priključak struje, voda bunarska sa hidroforom. Hvala... više

21.000€ (403 €/m²)

  • 52m²
  • .sprat