Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

KUĆA U MLAKAMA

Mlake, Sombor

KUĆA!! SPUŠTENA CENA!!! U vrlo lepom delu Mlaka, na uglu dve ulice, se prodaje kuća od 114m2 na parceli od 443m2. Kuća je mešovite i čvrste... više

51.500€ (451 €/m²)

  • 114m²
  • .sprat

Porodična kuća u Gornjem Barbešu

Gornji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Prodaje se kuća, u osnovi 88m2, prizemlje sprat i potkrovlje. Kuća se nalazi na parceli od 335m2, ali se na korišćenje dobija jos jedna parcela... više

55.000€ (275 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Barajevo, Vranić, Ibarska magistrala, 4.0, 120m2, 44000EUR

Vranić, Beograd

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

44.000€ (366 €/m²)

  • 120m²

Kuća sa prostranim dvorištem

Širi centar, Jagodina

Odrađena je izolacija, kuća poseduje podrum i visoko prizemlje. 3 sobe, jedno kupatilo više

120.000€ (923 €/m²)

  • 130m²
  • /1 spratova

Obrva kod Kraljeva- kuća površine 13 m2 u osnovi i pomoćna zgrada 11 m2u osn

Obrva, Kraljevo, Kraljevo

Na prodaju kuća površine 13 m2 u osnovi, pomoćni objekat u osnovi površine 11 m2, na placu ukupne površine 2429 m2. Plac čine tri katastarske... više

50.000€ (2 083 €/m²)

  • 24m²
  • Prizemlje

Seosko imanje u Šantarovcu, Jagodina

Šantarovac, Okolina, Jagodina

Pozivamo vas da istražite jedinstvenu priliku za seoski život u idiličnom okruženju Santarovca, nedaleko od Jagodine. Imanje se proteže na... više

70.000€ (350 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

Šestosobna kuća NOVI SAD, 370800€

Telep, Novi Sad

Uknjižena, izuzetno kvalitetno građena kuća na Telepu iz 2000. godine na placu od 360 m2. Pet spavaćih soba, dnevna soba sa trpezarijom, studio,... više

370.800€ (1 471 €/m²)

  • 252m²

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 499000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 3091443 Cena nekretnine 499.000 +3% agencijske provizije. Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m²... više

499.000€ (2 756 €/m²)

  • 181m²

Barajevo, Barajevo, Gaj, Kuća, 255m2, 195000 EUR

Barajevo, Beograd

Beograd - Barajevo, naselje Gaj, nepokretnosti: horizontalu porodične stambene zgrade I/PK, četvorosoban stan građevinske površine 255m2, korisne... više

195.000€ (764 €/m²)

  • 255m²

Trosobna kuća KAC, 280000€

Kac, Kać

Agencijska oznaka 3074421 Na prodaju, izvanredna, uknjižena kuća u Kaću. Kuća se sastoji od podruma koji je ispod cele kuće. U odličnom je stanju... više

280.000€ (933 €/m²)

  • 300m²

Kuća na prodaju u Dankovu

Dankovo, Paraćin

Na prodaju manja prizemna kuća sa dve spavace sobe, odličnog pravilnog rasporeda. Na kući je odrađena izolacija. Info za razgledanje; 035/570-477... više

65.000€ (902 €/m²)

  • 72m²
  • .sprat

Trosobna kuća RAKOVAC, 123600€

Rakovac, Novi Sad

Agencijska oznaka 3060878 - Uknjižena novija kuća u Rakovcu.Dole velika dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom + kupatilo na spratu 2 sobe + kupatilo... više

123.600€ (908 €/m²)

  • 136m²

KUĆA!!! PRILIKA KOJA SE NE PROPUŠTA-KUĆA ZA UREĐENJE PO VAŠOJ MERI

Bezdan, Okolina, Sombor

KUĆA!!! Prodaje se kuća površine 104m² na placu od 7a u Bezdanu, idealna za miran porodični život. Sastoji se od dve veće sobe, jedne manje... više

33.000€ (317 €/m²)

  • 104m²
  • .sprat

Prodaje se porodicna kuca 220m² u Velikom polju kod Obrenovca

Veliko Polje, Obrenovac

Prodaje se porodična kuća 220m² na placu od 10 ari u Velikom polju kod Obrenovca. Kuca se sastoji od prizemlja i sprata, potkrovlje u sivoj... više

120.000€ (545 €/m²)

  • 220m²

KUĆA, ŠIKARA!!

Šikara, Sombor

KUĆA! Prodaje se porodična kuća površine 113m² na prostranom placu od 9 ari, smeštena u mirnom i uređenom delu naselja Šikara. Kuća je kvalitetno... više

133.900€ (1 184 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat

7.0, Kaluđerica, Višnjićeva, 150m2, plac 6 ari

Kaluđerica, Grocka, Beograd

7.0, Kaluđerica, Višnjićeva, LUX, 150m2, plac 6 ari, Pr+1+2+3+PK, EG, 4 terase, 2 lođe, garaža, 2 parking mesta, podrum, renovirano. U mirnom... više

300.000€ (2 000 €/m²)

  • 150m²
  • 1/2 spratova

Petoiposobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 270000€

Centar, Sremski Karlovci

Kuća u Sremskim Karlovcima, adaptirana , salonske visine, na odličnoj lokaciji . Agencijska oznaka nekretnine 3091239, Sremski Karlovci . Cena... više

270.000€ (535 €/m²)

  • 504m²

- crna gora sf 2247

SUTOMORE, Bar

Kuća u Sutomoru na sprat. U prizemlju su tri apartmana veličine po 30 kvadrata i garaža Na spratu su tri sobe, kuhinja, dnevni boravak, dva... više

400.000€ (2 666 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat