Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

Plac sa kućom za rušenje u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac površine 370m2 sa kućom za rušenje.Površina kuće u osnovi je 50m2.Kuća ima struju i vodu.Plac izlazi na dve asfaltne ulice.... više

21.000€ (420 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Grocka, Vrčin - 135m2

Vrčin, Grocka, Beograd

Grocka, Vrčin kuća, 135m2, terasa, SUT+PR, CG/podno grejanje, klima, telefon, video nadzor, podrum, parking, struja, voda, asfalt, plac 7.94... više

155.000€ (1 148 €/m²)

  • 135m²
  • Prizemlje

Kuća,103m2, Gornji Matejevac

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Prodaje se kuća površine 103m2 kao i dva pomoćna objekta, na parceli površine 485m2. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje... više

82.500€ (800 €/m²)

  • 103m²
  • Prizemlje

Kuća, naselje Branko Bjegović

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran... više

150.000€ (372 €/m²)

  • 403m²
  • 2/3 spratova

Trospratna kuća u Durlanu, odlična lokacija, 300 m2, na placu od 373 m

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća u mirnom delu Durlana, blizu Nišave, prizemlje i dva sprata, plus potkrovlje, lepljena sa... više

198.500€ (661 €/m²)

  • 300m²
  • 3/3 spratova

Kuća 197 m² u Miloševu, Jagodina

Miloševo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća u Miloševu, u centru sela, pored magistrale. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini glavnog saobraćajnog pravca, što joj... više

98.500€ (500 €/m²)

  • 197m²
  • Prizemlje/1 spratova

Ekskluzivna prodaja kuće 250m2, Niška ulica

Suva reka, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji u ulici Južnomoravskih brigada (tzv. Niška ulica), pored marketa Spin. Zbog svoje izuzetne lokacije, objekat... više

170.000€ (680 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja, Kuća, Sombor, Okolina, Stanišić

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA! Stanišić. Švapska kuća,većim delom od čvrstog materijala,delom mešani materijal,prizemna,263m2,klasičnog salonskog rasporeda i takvog... više

20.600€ (78 €/m²)

  • 263m²
  • Prizemlje

Kuća, Soko Banja

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju kuća u naselju koje se nalazi na par kilometara od Soko Banje. Odlična investicija za miran i komforan porodični život, s obzirom... više

87.000€ (414 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

Kuća 90 m2 sa pomoćnim obektima i sa okućnicom 10 ari

Beloljin, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima, na placu od 835m2 u selu Beloljin kod Prokuplja. Prodaje se u selu Beloljin kod Prokuplja prizemna kuća... više

15.000€ (166 €/m²)

  • 90m²
  • 1/1 spratova

Porodična kuća u naselju Branko Bjegović 240m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2.... više

165.000€ (687 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

- vrnjacka banja sf 2593

Raj, Vrnjačka Banja

Vrnjačka Banja Raj nova kuća 300m2 bruto na placu od 4 ara vlasnik 1\1. Kuća je gradjena sa dozvolom u procesu je ozakonjena. Lokacija taj oko... više

260.000€ (866 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Kuća/Vrbovo/Vladičin Han

Vladičin Han

Kuća čvrste gradnje ukupne P-220 m2 na placu od 13,5 ar do samog magistralnog puta Vranje-Vladičin Han u mestu Vrbovo. Kuća je spratnosti prizemlje... više

60.000€ (272 €/m²)

  • 220m²
  • 2/2 spratova

Zemun, Ugrinovci, Beogradska, Kuća, 110m2, 149900 EUR

Ugrinovci, Beograd

Kuća od 110 m2, gornja terasa 40 m2 (mogućnost nadogradnje sprata). Renovirana fasada, podovi, stolarija spoljna, kupatilo, unutrašnja stolarija... više

149.900€ (1 362 €/m²)

  • 110m²

Kuća, Oblačina

Oblačinsko jezero, Merošina, Merošina

Na prodaju vikendica na Oblačini. Odlična investicija za miran život u prirodi, van gradske buke. Nalazi se nedaleko od Oblačinskog jezera.... više

46.000€ (230 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Vertikala kuće, Voždovac, kod bioskopa, 130m2 / 2, 67ari ID#1564

Centar, Voždovac, Beograd

Na odličnoj lokaciji, u zoni porodične gradnje, nalazi se ova vertikala kao većinsko vlasništvo kuće (17/24 idealnih delova), građene 60-tih... više

275.000€ (2 235 €/m²)

  • 123m²
  • Suteren/1 spratova

Kuća 89 m², Centar Jagodina, plac 4.37 a

Centar, Jagodina

Kuća se nalazi u Jagodini, u naselju Centar, na odličnoj lokaciji blizu svih sadržaja, škole i vrtića, uz sam put. Miran kraj čini je pogodnom... više

115.000€ (1 292 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u Durlanu, u blizini oš Čegar na placu od 3,13 ari

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se kuća na placu od 3,13 ari u Durlanu. Prizemlje i prvi sprat, u osnovi 84m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom,... više

250.000€ (1 488 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje