Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

U CENTRU GRADA, VELIKA KUĆA NA VELIKOM PLACU

Centar, Sombor

KUĆA! Centar,prvi krug ulica do Venca,NESVAKIDAŠNJA ponuda,na velikom placu koji je uredjen kao park sa višegodišnjim rastinjem,cvetnim vrtom,baštom,uvucena,nalazi... više

195.500€ (913 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje

Raj na Savi - kuća 178 m², 10 ari, Obrenovac, Skela – 150 000 €

Skela, Obrenovac, Beograd

Ukoliko ste zaljubljenik u prirodu i reku Savu, ovo je vasa priča! Na prelepom ograđenom placu koji krase četinari i ostalo ukrasno rastinje... više

150.000€ (842 €/m²)

  • 178m²
  • .sprat

Kragujevac, kuća i garaža, naselje Pivara - površina 154 m2, plac 310 m2

Lekina Bara, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Kragujevcu, naselje Pivara, novije gradnje, bez ulaganja i odmah useljiva. Kuća je dvoetažna, korisne površine 154 m2, komplet... više

180.000€ (1 168 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje

Prodaje se kuća Bagramer

Bagremar, Kragujevac, Kragujevac

U mirnom delu grada na placu površine 4.8ari prodaje se kuća površine 270m2. Kuća se sastoji od tri trosobne jedinice, koje mogu biti potpuno... više

179.000€ (662 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/3 spratova

Seosko gazdinstvo sa starom kućom od 89 m2 i 15854 m2 zemlje

Orašje, Vlasotince, Vlasotince

Na prodaju stara kuća - za renoviranje u selu Orašje, kraj glavnog asvaltnog puta, blizu Vlasotinca. Okućnicu čine parcele ukupne... više

16.000€ (179 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

ODLIČNA NEKRETNINA! CENTAR!

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Na odličnoj lokaciji duž Apatinskog puta, nadomak Centra grada, nalazi se objekat 250m2, kuća od čvrstog materijala, stambenog... više

147.500€ (590 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

- obrenovac sf 2684

Krtinska, Obrenovac, Beograd

U selu Krtinska , 6 km od centra Obrenovca prodaju sr dve kuce(89+93m) neuknjizene i pomoćni objekat (56m) uknjižen.na 28ari placa.trofazna... više

70.000€ (466 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Četvorosobna kuća FUTOG, 430000€

Futog, Futog

Prelepa kvalitetna kuća i mirnom delu Futoga+++Agencijska oznaka 3091390 - Cena kuće je 430000 + agencijska provizija 3 %Prelepa kvalitetna... više

430.000€ (1 686 €/m²)

  • 255m²

Na prodaju kuća kod Kliničkog centra

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća od 130m2, na 1,3 ari placa u blizini Kliničkog centra. Kuća se sastoji iz tri nivoa, povezanih unutrašnjim stepenicama. Izuzetna... više

260.000€ (2 000 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje/2 spratova

KUĆA-STAPAR

Stapar, Okolina, Sombor

KUĆA! Stapar. Na velikoj parceli od 1152m2 nalazi se porodično domaćinstvo sa dva stambena objekta,pomoćnim objektima i baštama.Prvi stambeni... više

65.000€ (300 €/m²)

  • 216m²
  • Prizemlje

- kotor sf 2653

RISAN, Kotor

Prodaje se kuća na urbanizovanom placu u prvom redu do mora u Kostanjici (Kotorska opstina, Risanski deo zaliva). Na placu od 950m2 je kuća... više

790.000€ (2 925 €/m²)

  • 270m²
  • .sprat

Zemun, Centar, Karamatina, Kuća, 304m2, 670000 EUR

Centar, Beograd

Kvalitetno renovirana kuća u nizu, na odličnoj lokaciji, u samom centru Zemuna. Kuća je komforna i veoma funkcionalna, a sastoji se od tri zasebne... više

670.000€ (2 203 €/m²)

  • 304m²

- crna gora sf 2393

Budva

Na prodaju vila sa parking mestom. Privatni bazen od 15m². Površina placa: 230m² Površina kuće: 113,90m² 1. sprat: trpezarija, kuhinja, stepenište,... više

495.000€ (4 342 €/m²)

  • 114m²
  • /3 spratova

Na prodaju kuća u Jabučaru

Jabučar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Jabučaru površine 280 m², kao i manja kuća u dvorištu od 40 m², na placu od 4 ara. Udaljenost od grada je 2,5 km. Kuća se... više

150.000€ (535 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/3 spratova

Petoiposobna kuća PETROVARADIN, 257500€

Sadovi, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089868 - uknjižena kvalitetno ozidana kuća u mirnoj ulici na Petrovaradinu. Prizemlje i potkrovlje sa malim kosinama.... više

257.500€ (953 €/m²)

  • 270m²

Komforna kuća u Jagodini, Tavrića obori

Tavrića obori, Jagodina

Velika, komforna kuća (tri odvojene useljive stambene jedinice) u neposrednoj blizini Akva parka. U obzir dolazi prodaja ili zamena za dvosoban... više

120.000€ (500 €/m²)

  • 240m²
  • /4 spratova

Kuća, Jagodin mala, Pantelej

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Jagodin mali, na Panteleju, uknjižene površine 121m2 sa pomoćnim objektom 25m2 i garažom 17m2, na placu površine 384m2. Nalazi... više

140.000€ (1 157 €/m²)

  • 121m²
  • Prizemlje

APATIN! KUĆA I STOVARIŠTE

Centar, Apatin

APATIN! Nedaleko od centra Apatina, prodaje se kuća uknjižene površine od 74m2, na terenu je veća, cca 150m2, jer ima i spratni deo. U dvorištu... više

110.000€ (1 486 €/m²)

  • 74m²
  • .sprat