Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

Kuća u centru - kod Banovine, 100 m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju prizemna kuća u centru grada, ukupne površine 100 m2, sa pripadajućim ograđenim placem na zajedničkoj parceli. Renovirana,... više

105.000€ (1 050 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Prelepa porodična kuća na 10km od Niša, Trupale

Crveni Krst, Niš

Niš, Trupale - Prodaje se potpuno nameštena porodična kuća, 270m2, na placu površine 3.1 ar. Kuća je u osnovi 147m2, i poseduje dve etaže Pr+1... više

180.000€ (666 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/1 spratova

Pećinci, Šimanovci, Kuća, uknjiženo, 154m2-11 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Ova kuća koju Vam predstavljamo je za sve ljubitelje mira, bez gradske buke. Nalazi se u Šimanovcima, blizu samog centra. Kuća ima 154m2,... više

120.000€ (779 €/m²)

  • 154m²
  • .sprat

Kuća, opština Vračar, Crveni krst

Crveni Krst, Vračar, Beograd

U ponudi imamo kuću 61m2, terasa 10m2 i preuređene podrumske prostorije 30m2. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim... više

195.000€ (3 196 €/m²)

  • 61m²
  • .sprat

Na prodaju kuća na Ledenoj steni, 200m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća na Ledenoj steni površine 200m2 sa posebno izdvojenom garažom. Nalazi se na placu od 314m2. Objekat je u... više

260.000€ (1 300 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Beograd, Blok 18, Staro sajmište, Sadika Ramiza, Kuća, 70m2, 550000 EUR

Blok 18, Staro Sajmište, Beograd

Na placu se nalazi kuća od 70m2 za kompletnu adaptaciju. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 48226. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne... više

550.000€ (7 857 €/m²)

  • 70m²

Prodaja, Kuća, Vranje, Ogledna stanica

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

109.000€ (703 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

Vinarce, spratna kuća, 180m2, plac 12.7a

Vinarce, Leskovac, Leskovac

Na prodaju spratna kuća na odličnoj lokaciji u Vinarcu, prigradskom naselju, 4km od Leskovca. Kuća je korisne površine oko 180m2 i nalazi... više

59.000€ (327 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje

Grocka - Mali prokop 240m2

Grocka, Grocka, Beograd

5.0, 240m2 , plac 23.7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj... više

200.000€ (833 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja - porodična spratna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

*** Na fotografijama je prikazano idejno rešenje porodično stambene zgrade *** * CENA 120.000 € važi samo za kupovinu objekta u zatečenom stanju... više

120.000€ (214 €/m²)

  • 560m²
  • /3 spratova

KOMPLETNO RENOVIRANA KUĆA 3 km OD DESPOTOVCA

Miliva, Okolina, Despotovac

Prodaje se kompletno renovirana kuća u selu Miliva, na samo 3 km od Despotovca. Idealna prilika za porodični život u mirnom okruženju ili kao... više

59.000€ (867 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje

Velika, prelepa kuća za višečlanu porodicu

Pivara, Jagodina

Prelepa kuća sa upotrebnom dozvolom u blizini Akva parka,na mirnom mestu.Ima dva prilaza,sa prednje i dvorišne strane.Dvorište uređeno,ima i... više

250.000€ (657 €/m²)

  • 380m²
  • /3 spratova

Trosobna kuća NOVI SAD, 154100€

Telep, Novi Sad

SEVERNI TELEP, KUĆA , UKNJIŽENA Agencijska oznaka 3091540. Cena 154100e +3% agencijska provizija. Podaje se dvorišna kuća na mirnom delu grada.... više

154.100€ (1 194 €/m²)

  • 129m²

Čerević, Opština Beočin - Etno kompleks ID#3000112

Čerević, Beočin, Beočin

Čerević - opština Beočin. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na lepoj i mirnoj lokaciji izolovanoj od gradske buke i gužve,... više

300.000€ (600 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Kuća 216m2, 6 ari placa, Zvečka, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 220 000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostrana porodična kuća površine 216 m², smeštena na placu od 6 ari, na regionalnom putu Obrenovac–Valjevo, svega 2 km od Obrenovca.... više

220.000€ (1 018 €/m²)

  • 216m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Herceg Novi, HERCEG-NOVI

HERCEG-NOVI, Herceg Novi

Herceg Novi, Savina, LUX vila na prvoj liniji do mora, placu od 1,408m2, kuća 564m2 (2x282m2)+podrum 130m2, natkriveni parking za dva vozila.... više

3.000.000€ (5 319 €/m²)

  • 564m²
  • .sprat

Kvalitetna kuća u alpskom stilu, 267 m2 na placu od 501 m2 i montažna

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju izuzetno kvalitetno građena moderna kuća za komforno stanovanje ili biznis, na Bubnju, u prirodnom okruženju a... više

269.000€ (1 007 €/m²)

  • 267m²
  • 1.sprat

Čukarica - Banovo brdo (Golf naselje), 200m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica - Banovo brdo (Golf naselje) kuća, 200m2, terasa, tehničke prostorije 25m2, SUT+PR+I+PTK, GAS/EG, telefon (tri linije), interfon,... više

540.000€ (2 700 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova