Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

Četvorosobna kuća CORTANOVCI, 82400€

Cortanovci, Čortanovci

Uknjižena kuča u Čortanovcima, na placu od 442 m2. Nije moguća kupovina preko stambenog kredita. Spolja je postavljena PVC stolarija, dok je... više

82.400€ (686 €/m²)

  • 120m²

Kuća na prodaju

Paraćin

Na prodaju dve legalizovane i uknjizene kuće na parceli,jedna od 230m2, druga od 294m2. Obe kuce zahtevaju ulaganja unutar samog prostora. Odlična... više

80.000€ (160 €/m²)

  • 500m²
  • .sprat

SALAŠ I NJIVA! RANČEVO!

Rančevo, Okolina, Sombor

SALAŠ I NJIVA! Rančevo naselje! Na placu od 4778m2 širokog fronta, nalazi se Kuća od mešanog materijala, 131m2 površine, uvučena sa ulice koja... više

20.000€ (152 €/m²)

  • 131m²
  • .sprat

Porodična kuća kod Akva parka

Tavrića obori, Jagodina

U ponudi su dve kuce na ekstra lokaciji, gde mozete jednu koristiti kao apartman za izdavanje a u drugoj ziveti. Glavna kuca ima 124m2 u prizemlju... više

210.000€ (625 €/m²)

  • 336m²
  • 1/1 spratova

Kuća sa 8 soba NOVI SAD, 439800€

Klisa, Novi Sad

Uknjižena spratna kuća na Klisi na placu od 310 m2. Kvalitetno je građena. Moguća zamena za stanove, automobile, IDS 15938. više

439.800€ (916 €/m²)

  • 480m²

Novi Sad, Telep - Uknjižena, spratna kuća ID#3000076

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Neposredna blizina Subotičke ulice. Uknjižena, spratna kuća sa dvorištem i garažom. Ovaj stambeni prostor uknjižene površine... više

515.000€ (3 503 €/m²)

  • 147m²
  • 1.sprat

Kuća Vlasotince

Vlasotince, Vlasotince, Vlasotince

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima u Vlasotincu. Odlična investicija za porodičan život. Nalazi se na placu od 251... više

52.000€ (485 €/m²)

  • 107m²
  • Prizemlje

Grocka, Kaluđerica, -, Kuća, 315m2, 320000 EUR

Kaluđerica, Beograd

Odlično imanje na 14a placa, u sklopu kog se nalazi jedna veća kuća ukupne površine 210m2, u tri nivoa - prizemlje, sprat i potkrovlje. Pored... više

320.000€ (1 015 €/m²)

  • 315m²

Kuća u Surčinu sa garažom i podrumom, uknjižena

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Zastao Vam je dah, to je ono što ste tražili. Kuća snova je pred Vama sa garažom i podrumom-na visokom prizemlju veliki trosoban, raskošan stan... više

235.000€ (2 117 €/m²)

  • 111m²
  • .sprat

Odlična kuća 420m2 na placu 576m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju odlična kuća 420m2 na placu od 5,76a. Nalazi se u blizini osnovne škole Kralj Petar Prvi i odlična je za miran porodični život. Kuća... više

392.000€ (933 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje

Kuća u Donjoj Vrežini, 660m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini, 660m2, na placu površine 3 ara. U prizemlju kuće se nalaze dva već izdata poslovna prostora u funkciji magacina... više

257.750€ (390 €/m²)

  • 660m²
  • Prizemlje

Seosko imanje 113 + 39m2 , 3ha, Urovci, Obrenovac (OPREMLJENO) – 125 000€

Urovci, Obrenovac, Beograd

• Iz ponude izdvajamo prelepo seosko imanje u Urovcima, opština Obrenovac, ukupne površine 3,31ha, od čega je 57,84 ara građevinskog zemljišta,... više

125.000€ (1 106 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat

Kuća u Radničkoj ulici u Surčinu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kućica u cveću, trava oko nje se prodaje u Surčinu u Radničkoj ulici. Kuća je spratna, površine 240m2 po strukturi Pr+Vpr, a sve na 10 ari placa.... više

400.000€ (1 666 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Kuca poslovno/stambene namene u centru Lapovo Varos

Lapovo varoš, Okolina, Lapovo

Plac je ravan direktno uz put, ima vode na placu, u blizini zdravstvene stanice, autoputa, zeleznickog cvora i centralnog za Srbiju Lidl magacina.... više

230.000€ (460 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje/1 spratova

KUĆA KNIĆ 250m2

Knić, Knić, Knić

Na prodaju porodična kuća pored magistralnog puta na 60 ari placa u blizini Knića, 95.000 eura. Kuća je spratna. U prizemlju se nalazi garaža... više

95.000€ (380 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/2 spratova

Komforna kuća u Tavrića obori

Tavrića obori, Jagodina

Suteren je renoviran. više

98.000€ (852 €/m²)

  • 115m²
  • /2 spratova

Nova spratna kuća u miru Kočinog sela – Vaša prilika za idealan dom! Spuš

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Pronađite svoj mir u srcu prirode. Prodajemo novu, uknjiženu kuću od 151 m² u Kočinom selu, na svega desetak minuta vožnje (7 km) od Jagodine.... više

56.000€ (370 €/m²)

  • 151m²
  • .sprat

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 470000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Tatarsko brdo, izuzetna porodična kuća s divnim dvorištem.Vredi videti ! +++ Agencijska oznaka nekretnine 3090953, Sremska Kamenica , Tatarsko... više

470.000€ (2 238 €/m²)

  • 210m²