Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

Na prodaju kuća – Mala Moštanica | 150 m² | 6, 5 ari - 130.000

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Prodaje se kvalitetna porodična kuća ukupne površine 150 m², smeštena na lepo uređenom placu od 6,5 ari, u mirnom delu Male Moštanice. Kuća... više

130.000€ (866 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Vrlo lepa porodična kuća u Grmovcu

Dobanovci, Surčin, Beograd

Savršena kućica u cveću sa travom oko nje nalazi se nadomak Dobanovaca, u Grmovcu. Sa odličnim gradskim prevozom, autobusom 707, Vi ste očas... više

160.000€ (1 454 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Kuća u blizini Sterijine u Surčinu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Atraktivna, vrlo intetesantna spratna kuća površine u prizemlju 147m2 + 96m2 u potkrovlju do kojeg se stiže spoljnim, pokrivenim stepenicama.... više

350.000€ (1 440 €/m²)

  • 243m²
  • .sprat

Kuća u Knežici, 57m2 sa zemljištem od 80 ari

Knežica, Doljevac, Doljevac

Na prodaju kamena kućica u Knežici, 57m2, 15.000e. Kuća se nalazi na placu od 5 ari i sastoji se od ulaznog hodnika i tri prostorije. Kuća je... više

15.000€ (263 €/m²)

  • 57m²
  • Prizemlje

Trosobna kuća RAKOVAC, 103000€

Salaksije, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090153. Na prodaju kuća na Salaksijama od 120 m2, uknjišena kao vikendica na 41 m2. Donji deo kuhinja sa ostavom, kupatilo,... više

103.000€ (858 €/m²)

  • 120m²

Kuća, Knjaževac

Knjaževac, Knjaževac, Knjaževac

Na prodaju kuća sa garažom i pomoćnim objektima u Knjaževcu u blizini Policijske stanice. Kuća je površine 200m2, sastoji... više

65.000€ (325 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Lipov gaj - Kuća sa bazenom ID#3000107

Lipov gaj, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Izdvajamo iz ponude odličnu, po strukturi šestosobnu kuću na atraktivnoj, lepoj i mirnoj lokaciji... više

669.500€ (2 646 €/m²)

  • 253m²
  • Prizemlje/2 spratova

KUCA CUKARICA BELE VODE 243m2 , T , 220000e

Bele Vode, Cukarica, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Časlava Veljića, UKNJIŽENA POVRŠINA 243m2 sastoji se od 2 stana sastoji se od dve uknjižene... više

220.000€ (905 €/m²)

  • 243m²

Grocka - Avala, 352m2

Grocka, Beograd

Grocka - Avala kuća, 352m2, PR+I+PTK, tri garaže, struja, voda, kanalizacija, plac 8.40 ari Luksuzna kuća sa bazenom i tri garaže na placu... više

675.000€ (1 917 €/m²)

  • 352m²
  • Prizemlje/2 spratova

KUĆA! CENTAR!

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Venac, 336m2 na placu od 1003m2, salonska švapska kuća, jedinstvenog izgleda. Kuća poseduje dve kuhinje, 4 sobe, 2 kupatila i... više

155.000€ (461 €/m²)

  • 336m²
  • .sprat

Kuća u novogradnji - moguća zamena za stan ili dva stana

Gloždak, Paraćin

U ponudi legalizovana kuća u mirnom delu grada. Kome je potreban mir a sam centar i trgovina u neposrednoj blizini, nekretnina je za njega.... više

130.000€ (734 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

Palilula, Karaburma, Tina Ujevića, Kuća, 87m2, 190000 EUR

Karaburma, Beograd

Na prodaju kuća od 87m2 + garaža 14m2, sa mogućnošću korišćenja dela dvorišta od desetak kvadrata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja... više

190.000€ (2 183 €/m²)

  • 87m²

Kuća SREMSKA KAMENICA, 721000€

Centar, Sremska Kamenica

Sremska Kamenica - CENTAR , kuća za adaptaciju sa tri stana, dve parcele, front 25m, dozvoljena gradnja, idealna za poslovni objekat +++... više

721.000€ (1 627 €/m²)

  • 443m²

Na prodaju, kuća , Palilula, 290m2, plac 454m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, Porodična stambena zgrada je pr plus 3 sprata u osnovi od 92 m2 sa garažom, ukupno oko 290m2 na parceli od 4,54... više

310.000€ (1 068 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/3 spratova

Useljiva, sređena kuća

Kajsijar, Jagodina

*desna strana kuće - stan na spratu *u dvorištu je pomoćni objekat *USELJIVO više

40.000€ (714 €/m²)

  • 56m²
  • /1 spratova

Kuća u Kniću, naselje Guncati osnova 60 m2, plac 3000 m2

Guncati, Knić, Knić

Na prodaju odmah useljiva kuća u selu Guncati, površine 143 m2 na placu površine 3000 m2 .... više

56.000€ (391 €/m²)

  • 143m²
  • Prizemlje

Inđija, širi centar - Stevana Sremca

Širi centar, Inđija

Kuća 290m2 (terasa) + pomoćni objekat 130m2, PR + PTK, plac 19.3 ara, čvrsta gradnja, internet, ktv, klima, podrum, parking, struja, gradska... više

225.000€ (775 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/1 spratova

SPRATNA KUĆA BLIZU VENCA

Mlake, Sombor

KUĆA Nedaleko od venca se prodaje spratna kuća. Na placu od 234m2 se nalazi kuća od 98m2 u osnovi i nešto manje na stpratu. Pored kuće je velika... više

82.400€ (840 €/m²)

  • 98m²
  • 1.sprat