Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

Budva-Bečići, uknjižena kuća

BECICI, Budva

Uknjižena kamena kuća tradicionalnog mediteranskog stila na Crnogorskom primorju sa četiri studio apartmana, po dva na svakom spratu, zatim... više

450.000€ (2 142 €/m²)

  • 210m²
  • .sprat

PALILULA KARABURMA 62m2 , 380000e

Karaburma, Palilula, Beograd

PODRUM PRIZEMLJE: SOBA, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, OSTAVA, WC I VERANDA. PRVI SPRAT: DVE SOBE, KUPATILO I TERASA. TAVAN uknjizen /0 KAMCATSKA više

380.000€ (6 129 €/m²)

  • 62m²

Kuća na prodaju

Paraćin

Na prodaju starija kuća na lepoj lokaciji blizu osnovne skole i ribljeg restorana Zahteva renoviranje više

45.000€ (424 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Na prodaju kuća 324m2 na 133 m2 placa u centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lepa kuća u samom centru grada, na minut hoda od pesacke zone. Kuca je povrsine 324m2 na zemljištu površine 133m2. Na prizemlju se... više

566.500€ (1 748 €/m²)

  • 324m²
  • Prizemlje

Petosobna kuća KAC, 200850€

Kac, Kać

Agencijska oznaka - 3090405 Prodaje se uknjižena kuća u centru Kaća. Kuća je montažna Marles, ali je postavljena na betonskoj podlozi iznad... više

200.850€ (2 362 €/m²)

  • 85m²

Na prodaju kuća u izgradnji – mirna lokacija, blizu centra!

Tabane, Jagodina

Prodaje se lepljena kuća u započetoj fazi izgradnje, površine 142 m², na placu od 3 ara. Objekat je pažljivo projektovan i idealan za porodični... više

105.000€ (739 €/m²)

  • 142m²
  • /2 spratova

Kuća, selo Rujište - Ražanj, 3,7ha

Rujište, Ražanj, Ražanj

Na prodaju domaćinstvo u selu Rujište u neposrednoj blizini Ražnja. Ukupna površina placa sa okućnicom ima oko 25 ari, porodični objekat starije... više

31.500€ (0 €/m²)

  • 37005m²
  • Prizemlje

Dve kuce sa velikim placem u Lapovu

Lapovo selo, Okolina, Lapovo

Na parceli od 21 ara , koja se sastoji od 3 parcela spojenih u celinu ,nalaze se dva objekta.Stariji objekat je kuća pod krovom od oko 60m2... više

18.500€ (115 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/1 spratova

Grocka, Leštane - Maršala Tita, 381m2

Leštane, Grocka, Beograd

Grocka, Leštane - Maršala Tita kuća, 7.0, 381m2 (dve terase 60m2 + 11m2), PR+I+II, CG-struja i čvrsto gorivo, telefon, interfon, podrum (60m2),... više

250.000€ (656 €/m²)

  • 381m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA, KUCA OD 150M2 NA 4 ARA PLACA, ZVEZDARA

Veliki Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Na prodaju novija, potpuno namestena kuca, sa velikim dvoristem i zelenilom. Kuca je uknjizena, vlasnistvo 1/1, 125m2 neto, ( 150m2 bruto ),... više

395.000€ (2 633 €/m²)

  • 150m²

Kuća u Stanovu, površina 240 m2

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Stanovu, blizu Šumarica od 240m2 plus 30m2 pomoćni objekat na 10 ari. Kuća se sastoji od dva nivoa prizemlje i sprat sa... više

199.000€ (829 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/2 spratova

Retko u ponudi, luksuzna kuća 360m2, centar

Centar, Leskovac, Leskovac

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one... više

239.000€ (663 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u Jakovu, za renoviranje

Jakovo, Surčin, Beograd

Prizemna kuća u Jakovu površine 78m2 na 10 ari placa-za kompletno renoviranje. Kuća je uknjižena i sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpzarijom,... više

101.000€ (1 294 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Okolno mesto, Vrbica, -, Kuća, 250m2, 190000 EUR

Vrbica, Aranđelovac

Spratna kuća u novijoj gradnji, prostrana, u tri nivoa, prizemlje i sprat su iste strukture, a sastoje se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,... više

190.000€ (760 €/m²)

  • 250m²

Na prodaju – Luksuzna porodična kuća

Bolnica, Ćuprija

Zamislite kuću u kojoj svaki korak odiše toplinom doma, a svaki kutak je osmišljen da vam pruži udobnost i mir. Već pri prvom pogledu, oduševiće... više

210.000€ (446 €/m²)

  • 470m²
  • /2 spratova

SPRATNA KUĆA U JOSIĆKOM NASELJU

Josićko naselje, Sombor

KUĆA! Josićko naselje, prodaje se kuća uknjižene veličine 354m2 , na terenu je veća i prostire se u nekoliko etaža, na velikom placu od 1227m2.... više

186.000€ (525 €/m²)

  • 354m²
  • .sprat

Okolno mesto, Ćelije, Lađevac, Kuća, 109m2, 75000 EUR

Ćelije, Lajkovac

Kuća u odličnom stanju na lepoj i mirnoj lokaciji, na uzvišenju iznad Ibarske magistrale, 9 km. od Lazarevca. Pedantno građena od najboljih... više

75.000€ (688 €/m²)

  • 109m²

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 175100€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3079568 - Uknjižena kuća u Sremskoj Kamenici na placu od 580 m2. Šestosobna po strukturi. U katastru je upisana samo osnova... više

175.100€ (989 €/m²)

  • 177m²