Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

Mobilna kuća Vega – 20 m² (Prodaja) - 16 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Našu mobilnu kućicu Vega, odlikuje minimalistički a moderni dizajn sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Zauzima površinu od samo 20 kvadratnih... više

16.000€ (800 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

Luksuzna kuća, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici u Durlanu, građena po nesvakidašnjim standardima na placu od 5 ari.... više

721.000€ (1 442 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Na prodaju imanje u Pajsijeviću

Pajsijević, Knić, Knić

Prodaje se kuća od 160m2 sa okućnicom i imanjem u Pajsijeviću. Kuća i okućnica se nalaze na oko 3,5 hektara zemlje, gde se nalazi kuća, štala,... više

62.000€ (387 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća 266m2, Donji Barbeš

Donji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća u selu Donji Barbeš, ukupne površine 266m2. Domaćinstvo se nalazi na par kilometara od Gadžinog Hana, 30km od centra Nisa. Kuća... više

61.800€ (232 €/m²)

  • 266m²
  • Prizemlje/2 spratova

Voždovac, Jajinci, Jajinci, Kuća, 180m2, 399000 EUR

Jajinci, Beograd

Voždovac, Jajinci, kuća od 180 m2 na 7 ari placa. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, špajz, radna soba, hodnik, kupatilo, natkriveni... više

399.000€ (2 216 €/m²)

  • 180m²

Lepa kućica u Boljevcima

Boljevci, Surčin, Beograd

Kućica u cveću, trava oko nje: spratna kućica u Boljevcima (na pet minuta od prevoza) od 70m2 / Pr+Pot/ na 24 ara placa kultivisanog raznim... više

160.000€ (2 285 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat

Vikendica 60m2, Banja Topilo

Vele polje, Crveni krst, Niš

Na prodaju vikend kuća u Banji Topilo, na samo 25km od Niša u mirnom i prirodnom okruženju Toponičke reke. Kuća ima spratnost P+PK, površine... više

29.000€ (483 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Na prodaju dve kuće u jednom dvorištu - Šest Topola

Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se parcela od 4 ara u Ljubinim livadama sa dve kuće. Jedna kuća je starije gradnje (građena osamdesetih godina), dok je druga novije... više

120.000€ (670 €/m²)

  • 179m²
  • Prizemlje

Kuća 226 m² + pomoćna kuća 108 m², 10 ari, Obrenovac, Veliko Polje – 350

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Velikom Polju, opština Obrenovac, neto površine 180 m2, spratnosti Pr+I, na placu od 9,79 ari. • Struktura: Prizemni deo se... više

350.000€ (1 548 €/m²)

  • 226m²
  • .sprat

Kuća novije gradnje, okolina Jagodine

Trnava selo, Okolina, Jagodina

Cena je sa svim nameštajem i njivom od 46.ari koja je odmah pored placa. Nova kuća građena 2008.godine, izolacija, fasada, asfalt do kuće(2... više

180.000€ (1 065 €/m²)

  • 169m²
  • /2 spratova

Kuća 129m2, 6 ari placa, Barič, Obrenovac - 53.000€ (HITNA PRODAJA)

Barič, Obrenovac, Beograd

Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja, nalazi se na mirnom mestu i sa potkrovlja kuće se pruža fenomenalan pogled. Nalazi se na... više

53.000€ (410 €/m²)

  • 129m²
  • .sprat

Nova porodična kuća u novom delu Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Predstavljamo vam kuću u novom delu Surčina, u Prominskoj ulici, 280,7m2, savršenu za porodični život. U prizemlju kuće je veliki dnevni boravak... više

280.000€ (996 €/m²)

  • 281m²
  • .sprat

Kuća, Brzi Brod 323 m2, Devizno naselje

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju lepa kuća u deviznom naselju Brzom Brodu. Kuća je površine 323 m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata, i... više

250.000€ (773 €/m²)

  • 323m²
  • Prizemlje

Kuća novijeg datuma kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

Ovo je kuća za višečlanu porodicu. Sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve terase. Na spratu se nalazi... više

150.000€ (436 €/m²)

  • 344m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća Pr+Pk

Sarina Međa, Jagodina

Može zamena za dvosoban stan u Jagodini ili jedan manji u Kragujevcu. više

159.999€ (1 230 €/m²)

  • 130m²
  • /2 spratova

Povoljna kuća na dobroj lokaciji

Paljane, Okolina, Ćuprija

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22,50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se... više

30.000€ (201 €/m²)

  • 149m²
  • Prizemlje/1 spratova

Velika, spratna kuća u centru Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Velika, lepa komforna spratna kuća u Surčinu se prodaje, na velikom, širokom placu sigurne širine fronta oko 20 metara. Sama kuća je spratna... više

205.000€ (2 157 €/m²)

  • 95m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u Ćupriji

Širi centar, Ćuprija

Prodaje se nameštena kuća površine 180m2 u mirnijoj ulici u širem centru grada. Nalazi se na placu površine 3.91a. U dvorištu se takođe nalazi... više

80.000€ (444 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat