Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

Odlična porodična kuća, 200 m2

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u blizini glavne železničke stanice. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život.... više

200.000€ (1 000 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju kuća u blizini škole

Vrapčane, Paraćin

-Legalizovana kuća od 81m2 -Uknjižene pomoćne prostorije od 22m2 i 35m2 u fazi rušenja -Priključak struje,vode i kanalizacije -Moguća korekcija... više

45.000€ (326 €/m²)

  • 138m²
  • .sprat

Novi Sad, Telep - Uknjižena kuća ID#3000043

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličnu održavanu porodičnu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini Bulevara... više

488.200€ (1 457 €/m²)

  • 335m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća 60 m², 10 ari, Obrenovac, Mislođin – 60.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Mislođinu korisne površine 59,67m2 na građevinskom placu površine 9,78 ari. Kuća je spratnosti Pr+Pk. • Struktura: Prizemlje... više

60.000€ (1 000 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

Barajevo, Baćevac, Bratstva i jedinstva, 4.0, 191m2, 159000EUR

Baćevac, Beograd

Agencijski ID: 130905, 21a, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

159.000€ (832 €/m²)

  • 191m²

KUĆA NA ODLIČNOJ OKACIJI

Crvenka, Sombor

Na odličnoj poziciji, između Radišićeve i Vojvođanske, prodaje se kuća od 123m2, na parceli od 362m2. Kuća je mešovite gradnje, u veoma očuvanom... više

67.300€ (547 €/m²)

  • 123m²
  • .sprat

Kuća sa letnjikovcem u dvorištu

Solaris, Jagodina

Urađena izolacija samo fasada nije. Ima letnjikovac sa kaminom u dvorištu i može i kolima da se uđe. više

100.000€ (1 020 €/m²)

  • 98m²
  • /1 spratova

Čukarica, Sremčica - Leposavićka, 229m2

Sremčica , Čukarica, Beograd

Čukarica, Sremčica - Leposavićka kuća, 229m2 (dve terase 21m2), SUT+PR+I, CG, telefon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više

239.000€ (1 043 €/m²)

  • 229m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kovilj - Porodična kuća sa baštom ID#3000126

Kovilj, Novi Sad, Novi Sad

Kovilj. Izdvajamo iz ponude odlično održavanu, po strukturi četvorosobnu, porodičnu kuću u centru u blizini crkve. Kuća je veličine 269m2 izgrađena... više

180.250€ (670 €/m²)

  • 269m²
  • Prizemlje

Velika kuća u centru Majura ( kod Jagodine)

Majur, Okolina, Jagodina

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana... više

50.000€ (178 €/m²)

  • 280m²
  • .sprat

Četvorosobna kuća FUTOG, 320000€

Stari Futog, Futog

Agencijska oznaka 3090270 - Uknjižena , potpuno renovirana kuća u Futogu, na placu od 1750m2. Kuća se prodaje kompletno nameštena i nema ulaganja.... više

320.000€ (2 206 €/m²)

  • 145m²

Sremska Kamenica, Popovica - Uknjižena kuća ID#3000116

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica - Popovica. Izdvajamo iz ponude porodičnu kuću na pozicioniranu na jednoj od najlepših i najekskluzivnijih lokacija za stanovanje.... više

494.400€ (1 051 €/m²)

  • 470m²
  • 3.sprat

Prelepa kuća u Vrnjačkoj banji povoljna ponuda

Lipova, Okolina, Vrnjačka Banja

Kuća se nalazi u mirnom delu Vrnjačke banje, idealna ponuda za porodice , koje vole mir ,prirodno okruženje, potpunu bajkovitu idilu u svom... više

138.000€ (394 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/1 spratova

Trosobna kuća FUTOG, 257500€

Centar, Futog

Agencijska oznaka 3090040 - Retko u ponudi. Uknjižena potpuno nova kuća u Futogu na izlazu iz Veternika. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom.... više

257.500€ (1 716 €/m²)

  • 150m²

Boljevac, Rtanj - Lukovo 157 + 148 + 619

Lukovo, Boljevac, Boljevac

Prodaje se uknjižena kuća stare gradnje od 157m2 sa dograđenim prostorom na tri etaže od 619m2 neto za legalizaciju, u sivoj fazi gradnje i... više

70.000€ (75 €/m²)

  • 924m²
  • 1/2 spratova

Kuća sa četiri zasebna ulaza u Sopotu, ukupne površine 242 m2, na placu povr

Sopot, Sopot, Beograd

Na prodaju kuća u Sopotu, u mirnom delu, površine u osnovi 84 m2, na placu površine 634 m2. Plac je ograđen i održavan. Ukupna površina kuće... više

165.000€ (736 €/m²)

  • 224m²
  • Prizemlje

Palilula, Krnjača, Gradašnička , 4.0, 110m2, 250000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 132318, 4a, klima, terasa(3), parking, dvoriste/basta. Prodaje se renovirana cetvorosobna vikend kuca na samoj obali Dunava,... više

250.000€ (2 272 €/m²)

  • 110m²

Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA, 85m2

Ada Ciganlija, Čukarica, Beograd

Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA splav kuća, 3.0, 85m2 (dve terase 20m2), PR+PTK, EG/pelet, klima Na desnoj obali Save nalazi se splav... više

75.000€ (882 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje