Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

Palilula, Karaburma, Vlade Ilića , Kuća, 250m2, 420000 EUR

Karaburma, Beograd

Prodaje se kuća na Karaburmi, 250m2 (4 ari), podeljena na dve stambene jedinice. U prizemlju kuće jednoiposoban stan (70m2), koji se sastoji... više

420.000€ (1 680 €/m²)

  • 250m²

Prodaja, Kuća, Bujanovac

Bujanovac

Na prodaju kuća i selu Biljača, opština Bujanovac. Kuća u osnovi ima 93m2, u gabaritu 177m2. Sastoji se od dva sprata. Nalazi se na placu površine... više

33.000€ (186 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

Porodična dvospratna kuća u Brzom Brodu

Brzi brod, Medijana, Niš

Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi... više

130.000€ (619 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

PORODIČNA KUĆA U BEZDANU!

Bezdan, Okolina, Sombor

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,... više

66.950€ (369 €/m²)

  • 181m²
  • .sprat

Irig - Krstašice, 2 ulaza, 2 kuće, bazen, park ID#1526

Krstašice, Irig, Irig

Magnat 064.5.800.900 - ekskluzivno prodaje u ulici Kralja Petra, u elitnom kraju poznatom kao Krstašice / kod Vinske kuće Kovaćević / na granici... više

449.888€ (999 €/m²)

  • 450m²
  • Visoko prizemlje/1 spratova

Na prodaju kuća u selu Plana, Paraćin sa pomoćnim objektom

Plana, Okolina, Paraćin

Prodaje se prostrana porodična kuća u selu Plana, opština Paraćin, ukupne površine 240 m², smeštena na placu od 6,72 ara. Karakteristike nekretnine:... više

54.000€ (225 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Inđija, Centar - Jovana Popovića

Centar, Inđija

Višesobna kuća, 190m2 + pomoćni objekat 60m2, PR+I, EG, garaža, 9,7 ari, uknjižena Lokacija ulice Jovana Popovića je u neposrednoj blizini... više

190.000€ (1 000 €/m²)

  • 190m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća sa lokalom, centar grada

Mašinska industrija, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća kvalitetne starije gradnje sa lokalom u blizini OŠ Radoje Domanović i garnizonske ambulante u centru grada.... više

160.000€ (730 €/m²)

  • 219m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća 200m2, 10 ari placa, Zvečka, Obrenovac - 114.000e

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju funkcionalna i prostrana porodična kuća površine 200 m², smeštena na ravnom placu od 10 ari, idealna za porodični život. U prizemlju... više

114.000€ (570 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

Voždovac, Dušanovac - Miodraga Pavlovića, 250m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

Voždovac, Dušanovac - Miodraga Pavlovića kuća, 250m2 (terasa 50m2), SUT+PR+PTK, EG, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda,... više

330.000€ (1 320 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova

OBRENOVAC OBRENOVAC 120m2 , 210000e

Obrenovac, Obrenovac, Beograd

PRODAJE SE PLAC ZA GRADNJU SA KUĆOM OD 120M2 NA ODLIČNOJ LOKACIJI U BLIZINI PRATEĆE INFRASTRUKTURE. URADJENA INFORMACIJA O LOKACIJI, 60%, STEPEN... više

210.000€ (1 750 €/m²)

  • 120m²

Kuća Podvinik 100m2, 5ari plac.

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Podvinik na 5 km od centra. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom... više

184.000€ (1 000 €/m²)

  • 184m²
  • Prizemlje

Porodični dom sa više jedinica – idealno za život više generacija

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća ukupne površine 100 m² u osnovi smeštena ,na placu od 4.4 ari, sa lepo uređenim dvorištem i prostranim zelenim površinama.... više

85.000€ (425 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju kuća u Vrdniku 55m2 – mir, priroda i blizina Fruške gore - 75.00

Banja Vrdnik, Okolina, Irig

U ponudi je prijatna i funkcionalna kuća površine 55 m², smeštena u mirnom delu Vrdnika, idealna za sve koji žele skladan spoj prirode, tišine... više

75.000€ (1 363 €/m²)

  • 55m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u centru Niša, 375m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u centru Niša, ukupne površine 375m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje kuće je kompletno renovirano... više

299.900€ (799 €/m²)

  • 375m²
  • Prizemlje/2 spratova

Odlično seosko domaćinstvo, kuća 220m2, 2 pomoć. objekta 300 + 100m2, plac

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Donja Toponica, udaljeno svega 15-tak km od centra Niša. Kuća je u osnovi 110m2,... više

300.000€ (483 €/m²)

  • 620m²
  • Prizemlje

kuća i lokal, kod azija centra

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je... više

80.000€ (941 €/m²)

  • 85m²
  • 1/1 spratova

Surčin, Bečmen, Jedanaestog Oktobra, Kuća, 168m2, 220000 EUR

Bečmen, Beograd

Kuća se nalazi na ulasku u Bečmen,na 200m od stajališta. U neposrednoj je blizini raskrsnice ka Surčinu pa su i brojne linije na raspolaganju.... više

220.000€ (1 309 €/m²)

  • 168m²