Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

Čukarica, Sremčica, Porodice Marković, 7.5, 312m2, 225000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 132481, 10a, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2),... više

225.000€ (721 €/m²)

  • 312m²

Seosko domaćinstvo u Obrežu, Pećinci

Obrež, Okolina, Pećinci

Prodaje se u Obrežu (opština Pećinci) seosko domaćinstvo sa velikom prizemnom kućom i pomoćnim zidanim objektima, a sve na 10 ari kultivisanog... više

79.500€ (530 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Luksuzan dom i sigurna investicija – 181 m² sa velikim potencijalom

Kajsijar, Jagodina

Prodaje se luksuzna kuća površine 181 m² koja spaja udoban porodični život sa izuzetnim investicionim potencijalom. Ova nekretnina nije samo... više

206.000€ (1 138 €/m²)

  • 181m²
  • 2/2 spratova

Porodična kuća u Donjem Vlasu 200m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Prodaje se porodična kuća u Donjem Vlasu korisne površine 200m2. Parcela na kojoj je kuća je 820m i na delu parcele je zasad vinove loze. Kuća... više

111.499€ (557 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa, 215m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa kuća, 215m2, terase, PR+I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, video nadzor, alarm, KATV, podrum,... više

697.000€ (3 241 €/m²)

  • 215m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosobna kuća VRDNIK, 144000€

Centar, Vrdnik

više

144.000€ (1 028 €/m²)

  • 140m²

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 220000€

Adice, Novi Sad

Cena za kuću je 220000 e + agencijska provizija 3 %. UKNJIŽENA četvorosobna spratna kuća na Adicama. Lep plac. Potrebna izvesna ulaganja...... više

220.000€ (1 222 €/m²)

  • 180m²

Šestosobna kuća VRDNIK, 228800€

Centar, Vrdnik

više

228.800€ (1 285 €/m²)

  • 178m²

Kuća od 120m2 u naselju Kupusara na 7.39a placa

Kupusara, Jagodina

Kuća u naselju Kupusara ukupne površine 120m2. Sastoji se od 3 sobe, 3 kupatila, kuhinje i ostave. Mogućnost priključka na gradsku kanalizaciju... više

82.000€ (683 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Voždovac, Bulevar oslobodjenja, Bulevar oslobođenja, Kuća, 1560m2, 3500000 E

Bulevar Oslobodjenja, Beograd

Na dobroj lokaciji, prelepa lux vila. Izgrađena je od vrhunskih materijala: mermer, brački kamen, vrhunska drvena stolarija... Visina u centralnom... više

3.500.000€ (2 243 €/m²)

  • 1560m²

Lepa kuća u američkom stilu, 350 m2, plac 2.000 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju lepa, velika kuća u tri etaže, sa lepim tremom, garažom i stambenim delom na 350 m2, i velikim, održavanim placem... više

360.000€ (1 028 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Vikend kuća u Velikom Drenovcu

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Prodaje se kuća u vikend naselju u Veliki Drenovac. Kuća se nalazi na parceli koja je 892m2. Dvorište je organizovano u više kaskada pošto je... više

80.000€ (851 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Prelepa Vila na Zlatiboru, naselje Dobroselica, 105m2+ 21m2, plac 4ara

Dobroselica, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju prelepa Vila na Zlatiboru, na Borovoj Glavi, ispod galerije u vikend naselju Dobroselica- Manjak, udaljenom od Zlatibora oko 13... više

190.000€ (1 266 €/m²)

  • 150m²
  • 1/1 spratova

DOMACINSTVO 6683M2 PLAC.DONJI BARBES

Donji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju domacinstvo,parcela od 6683m2 sa kucom i pomocnim objektima povrsine 180m2.Domacinstvo se nalazi na par kilometara od Gadzinog Hana,30km... više

29.000€ (161 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje

Kuća NOVI SAD, 412000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Uknjizena kuca kvalitetne gradnje ( sendvic zid ) na Novom naselju. P+Pk povrsine 396 m2 sa izdvojenim uknjizenim objektom povrsine 37 m2 u... više

412.000€ (949 €/m²)

  • 434m²

Pančevo - Misa, 260m2

Misa, Pančevo

Pančevo - Misa kuća, 5.0, 260m2, tri terase 60m2, PR+I, EG na pelet, telefon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt U naselju... više

205.000€ (788 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje/1 spratova

- sopot sf 2612

Kosmaj, Sopot, Beograd

Prodaje se uknjižena kuća na Kosmaju,selo Stojnik 71m2, sa pomoćnim objektom 47m2, na placu 15,7a. Kuća i pomoćni objekat su u stanju nekorišćenja... više

50.000€ (434 €/m²)

  • 115m²
  • .sprat

Kuća na 3 nivoa

Levač, Jagodina

Kuća sa garažom 64m2 i pomoćnim objektom 43m2 U prizemlju je odrađen laminat, na spratu parket! Nezavršeno potkrovlje više

110.000€ (550 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova