Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

STANIŠIĆ, PORODIČNA KUĆA!

Stanišić, Okolina, Sombor

U Stanišiću se prodaje relativno nova kuća na stprat od ukupne površine sa pomoćnim prostorijama 241m2 na parceli od 825m2. Kuća poseduje 5... više

110.000€ (456 €/m²)

  • 241m²
  • 1.sprat

PRAVI POTENCIJAL U SRCU GRADA!

Širi centar, Jagodina

Zamislite savršenu lokaciju u samom srcu grada, gde vam je sve nadohvat ruke – i sada zamislite da tu posedujete 452 m² čistog potencijala na... više

130.000€ (287 €/m²)

  • 452m²
  • 2.sprat

Čukarica, Sremčica, -, Kuća, 300m2, 360000 EUR

Sremčica, Beograd

Veoma komforna kuća koja se sastoji od 3 zasebna stana. Na svakom nivou nalazi se po jedna stambena jedinica od 100m2 - stan na prvom spratu... više

360.000€ (1 200 €/m²)

  • 300m²

Kuća , Gabrovački put, 183m2

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju kuća,naselje Gabrovački put . Porodična stambena zgrada je ( P + I + PK) sa placem od 20a. U prizemlju kuće se nalazi letnja kuhinja... više

100.000€ (546 €/m²)

  • 183m²
  • Prizemlje

2 kuće Pr+Pk

Levač, Jagodina

Na prodaju novija kuca od 50m2+potkrovlje u sivoj fazi,kuca od 100m2+potkrovlje siva faza i podrum, objekat u nizu od 50m2 sa posebnim ulazom... više

110.000€ (733 €/m²)

  • 150m²
  • /1 spratova

Kuća 187 m², 40 ari, Obrenovac, Mislođin – 150 000 € (NAMEŠTENO)

Mislođin, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Mislođinu površine 187 m2, spratnosti Pr+PK na građevinskom placu od 39,73 ara. • Struktura: Prizemlje se sastoji od ulaznog... više

150.000€ (802 €/m²)

  • 187m²
  • .sprat

Kuća 118m2, plac 15 ari, Mala Moštanica, Obrenovac - 68.000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prelepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole i svega 100 m od autobuske stanice prodaje se porodična kuća površine 118 m², smeštena... više

68.000€ (576 €/m²)

  • 118m²
  • .sprat

Bečmen, kuća u glavnoj ulici

Bečmen, Surčin, Beograd

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala... više

115.000€ (766 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Paraćin, Gloždak

Gloždak, Paraćin

Na prodaju prostrana funkcionalna kuća lako deljiva za dve porodice koja se sastoji iz četiri nivoa-suterena,prizemlja ,prvog sprata i potkrovlja!... više

139.000€ (330 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje/4 spratova

Petoiposobna kuća NOVI SAD, 349170€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-3090221-Uknjižena petosobna kuća na tihoj lokaciji Adica . Na prvoj etaži veliki dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom ,mokri... više

349.170€ (1 594 €/m²)

  • 219m²

Kuća 89 m² sa placem 3 ara u Bresju, Jagodina

Bresje, Okolina, Jagodina

Prodaje se prizemna kuća u Bresju, u okolini Jagodine, površine 89 m², na placu od 3 ara. Kuća je sa pločom i odmah useljiva. Sastoji se od... više

35.000€ (393 €/m²)

  • 89m²
  • .sprat

Kuća 90 + 100 m², 10 ari, Vladimirci, Suvo Selo – 33.000 €

Vladimirci

• Na prodaju kuća površine 90m2 spratnosti Pr+Pk i pomoćni objekat površine 100m2 na građevinskom placu od 10 ari u mestu Suvo Selo, opština... više

33.000€ (366 €/m²)

  • 90m²
  • .sprat

Kuća 300m2, 7 ari placa, Mala Mostanica, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 180 000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Prodaje se kvalitetno građena prostrana porodična kuća površine 300 m², smeštena na uređenom placu od 7 ari, u naselju koje nudi mir, prirodu... više

180.000€ (600 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Na prodaju kuća 246m2

Banja, Okolina, Aranđelovac

KUĆA NA PRODAJU – ARANĐELOVAC Odlična prilika za porodicu ili investiciju! Na prodaju kuća ukupne površine 246 m², smeštena na prostranom... više

110.000€ (447 €/m²)

  • 246m²
  • .sprat

Kuća 159m2, 18 ari, Mislođin, Obrenovac - 54.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Otkrijte pravi raj na zemlji – kuća od 159m², smeštena na 18 ari prelepog placa na blagom uzvišenju u Mislodjinu, pruža jedinstveni pogled koji... više

54.000€ (339 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat

Potpuno nova kuća blizu Jagodine

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća nedaleko od Jagodine svega 8.5 kilometara U mirnom delu sela sa prelepim pogledom i prirodom u okruženju Put do kuće je... više

56.000€ (370 €/m²)

  • 151m²
  • Prizemlje/1 spratova

Retko u ponudi, luksuzna vila 332m2 sa bazenom, Durlan, plac 453m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lux porodična vila, izuzetne, novije gradnje, sa bazenom. Nalazi se u Durlanu na idelnoj lokaciji za miran porodični život, a nadomak... više

412.400€ (1 242 €/m²)

  • 332m²
  • 1/2 spratova

Vikendica 260m2 na izletištu Bojanine vode, idealna za život van grada

Gornja Studena, Niška banja, Niš

Prodaje se vikendica-porodična kuća površine 260m2 na placu od 1611m2 na izletištu Bojanine vode, na 20ak km od Niša, u prelepom, prirodnom... više

206.000€ (792 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje