Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

Seosko imanje sa starom kućom 67 m², 64 ara, Ub, Brgule – 20 000 €

Brgule, Okolina, Ub

U ponudi kuća u Brgulama, opština Ub, površine 67 m2 sa dva pomoćna objekata površine 22 m² i 41 m² na 64 ara. Struktura: Kuća je prizemna,... više

20.000€ (298 €/m²)

  • 67m²
  • .sprat

Dve kuće, Novi Banovci ID#1496

Novi Banovci, Stara Pazova, Stara Pazova

Na odličnoj lokaciji, na ulazu u Nove Banovce, nalazi se ova nekretnina. Na placu postoje dve kuće, jedna je uknjižena na 89m2, po strukturi... više

160.000€ (1 797 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Kuća u Budvi na moru, dva troiposobna stana, površine po 98 m2, sa zasebnim u

Budva, Budva, Budva

Na prodaju kuća u Budvi na moru, u sklopu koje su dva troiposobna stana sa zasebnim ulazima, na placu površine od 320 m2. Svaki stan je površine... više

850.000€ (4 336 €/m²)

  • 196m²
  • Prizemlje

KUĆA!

Crvenka, Sombor

KUĆA! Na prodaju lepo održavana porodična kuća površine 282 m², koja se nalazi na placu od 7 ari, u mirnom delu grada, a ujedno veoma blizu... više

120.000€ (425 €/m²)

  • 282m²
  • .sprat

RAJ NA ZEMLJI – 2, 5 HEKTARA ČISTE PRIRODE I POTENCIJALA

Siokovac, Okolina, Jagodina

Idealno za seoski turizam, porodični život, beg u prirodu ili pametnu investiciju! Prodaje se prelepo imanje od više spojenih parcela ukupne... više

80.000€ (1 311 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

Petrovaradin - Puckaroš - Uknjižena luksuzna kuća ID#3000075

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Puckaroš. Odlična, nova, po strukturi šestosobna kuća visokog kvaliteta gradnje. Pozicionirana na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

607.700€ (1 688 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje/1 spratova

IDEALNO ZA PORODICU I DOMAĆINSTVO!!!

Kupusina, Okolina, Apatin

KUĆA!! Na prodaju porodična kuća u Kupusini, na početku sela, ukupne površine 277 m² na placu od 12 ari. Nekretnina se sastoji iz starijeg i... više

31.000€ (111 €/m²)

  • 277m²
  • .sprat

Dve kuce sa velikim placem

Batočina

Kompletno domacinstvo sa dve kuce od kojih glavna imo 390m2, a manja kuca oko 100m2 i nalaze se na velikom placu pa imate velike mogucnosti... više

75.000€ (250 €/m²)

  • 300m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju porodična kuća sa pomoćnim objektom – mirna lokacija, odličan

Kupusara, Jagodina

U ponudi je kuća površine oko 160 m², smeštena na parceli od 4.85 ari, u mirnom delu grada, sa direktnim izlazom na ulicu – idealna za porodičan... više

70.000€ (437 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća 83 m2 sa dvorištem, naselje Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u naselju Nikola Tesla, površine 83m2 na placu od 279 m2. Kuća je čvrste gradnje, betonske ploče i stubovi, i sastoji se od... više

62.000€ (746 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

NA PRODAJU – PRIZEMNA KUĆA 63 m² SA PODRUMOM I GARAŽOM

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se prizemna kuća površine 63 m², smeštena u mirnom i porodičnom naselju Mala Vaga. Kuća je uredna, funkcionalna i odmah useljiva, pogodna... više

125.000€ (1 984 €/m²)

  • 63m²
  • .sprat

- kraljevo sf 2578

Kraljevo

Na prodaju porodična kuća površine 300m2, odmah useljiva sa dva nezavisna trosobna stana od 90m2, garaža i kotlarnica u prizemlju i potkrovlje... više

217.500€ (725 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Bujanovac

Bujanovac

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u strogom centru Bujnovca u mirnom i porodičnom okruženju. Ova porodična kuća nalazi se na placu ukupne... više

180.000€ (900 €/m²)

  • 200m²
  • /7 spratova

Velika, nova porodična kuća nadomak Ćuprije

Tonja, Ćuprija

NOVA PORODIČNA KUĆA NADOMAK ĆUPRIJE – PROSTOR, MIR I POTENCIJAL NA JEDNOM MESTU! Na prodaju nova spratna kuća, smeštena na samo 10 minuta od... više

85.000€ (283 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Na prodaju – Luksuzna porodična kuća

Bolnica, Ćuprija

Zamislite kuću u kojoj svaki korak odiše toplinom doma, a svaki kutak je osmišljen da vam pruži udobnost i mir. Već pri prvom pogledu, oduševiće... više

210.000€ (446 €/m²)

  • 470m²
  • /2 spratova

VOZDOVAC VOZDOVAC 604m2 , 2T+2B , 1350000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Nikole Djurkovica, 11.0 kuca od 604 m2 sa 2 terase i 2 balkona, na placu od 6 ari, PR + II... više

1.350.000€ (2 235 €/m²)

  • 604m²

Šestosobna kuća FUTOG, 170000€

Stari Futog, Futog

Agencijska oznaka 3090079 CENA 170000e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se šestosobna uknjižena kuća u Futogu, u blizini Dunava i gradskog... više

170.000€ (1 278 €/m²)

  • 133m²

Zaovinsko jezero-Tara, 80m2, plac 121 ar

Mokra gora, Tara, Užice

Na prodaju razrađeno seosko domaćinstvo na Zaovinskom jezeru -Tara. U nacionalnom parku Tara na 1.100 m nadmorske visine, plac 121 ar, sa izlazom... više

600.000€ (7 500 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat