Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

Stvorite dom po svojoj meri – kuća sa prostorom za sve generacije

Strelište, Jagodina

U ponudi je izuzetna spratna kuća površine oko 250 m², smeštena na placu od oko 4 ara, na gradskoj lokaciji koja nudi savršen balans između... više

200.000€ (778 €/m²)

  • 257m²
  • 2/2 spratova

Ekskluzivna Novogradnja u Varvarinu – Prostran Dom iz Snova!

Širi centar, Gradska Lokacija, Varvarin

Na prodaju je tek završena, prostrana kuća od 400m², smeštena na placu od 5.32 ara u širem centru Varvarina. Građena je od kvalitetnih materijala,... više

250.000€ (625 €/m²)

  • 400m²
  • .sprat

Kuća sa poslovnim objektima u selu Batušinac, preko 800 m2, ta

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju stambeno- poslovni objekat. Kuća 170 m2, sa placem od 6,61 ara.Porodična stambena zgrada je pr plus 1 sp u osnovi od 107 m2... više

110.000€ (137 €/m²)

  • 800m²
  • 1.sprat

Seosko domaćinstvo u Kočinom selu na dobroj lokaciji

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Prodaje se kompletno seosko domaćinstvo u Kočinom selu na lokaciji preko puta autoputa. Na parceli od skoro 35ari se nalaze dve kuće i tri... više

32.000€ (333 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

Šestosobna kuća NOVI SAD, 350000€

Salajka, Novi Sad

RENOVIRANA novija kuća na Salajci u blizini osnovne škole... Kuća je sa garažom uređenim dvorištem i krovnom terasom na kojoj je manji bazen...+++... više

350.000€ (1 315 €/m²)

  • 266m²

STANIŠIĆ, PORODIČNA KUĆA!

Stanišić, Okolina, Sombor

U Stanišiću se prodaje relativno nova kuća na stprat od ukupne površine sa pomoćnim prostorijama 241m2 na parceli od 825m2. Kuća poseduje 5... više

110.000€ (456 €/m²)

  • 241m²
  • 1.sprat

Na prodaju kuća u Sisevcu

Sisevac, Okolina, Paraćin

Da li želite da uživate u prirodi, čistom vazduhu i divnom pogledu u svakom slobodnom danu? Ukoliko je to Vaša želja predstavljamo Vam idealnu... više

140.000€ (1 320 €/m²)

  • 106m²
  • Prizemlje

Kuća SREMSKA KAMENICA, 535600€

Bocke, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-3087081 Uknjižena kuća u Sremskoj Kamenici, u mirnom delu. Kuća se sastoji iz tri etaže, na svakoj etaži se nalazi kuhinja... više

535.600€ (1 716 €/m²)

  • 312m²

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, 74m2

Gornja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, ukupne površine 74m2, od čega je 24m2 terasa. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila.... više

26.000€ (351 €/m²)

  • 74m²
  • Prizemlje

EKSKLUZIVNA PRODAJA – PORODIČNA KUĆA NA TOP LOKACIJI, JAGODINA

Akva Park, Jagodina

Na prodaju izuzetna porodična kuća na jednoj od najtraženijih lokacija u Jagodini –u neposrednoj blizini Aqua parka idealna za udoban porodični... više

135.000€ (523 €/m²)

  • 258m²
  • .sprat

Kuća sa odličnim placem

Ribare, Okolina, Jagodina

Prizemna kuća sa podrumom, upisana na 117 m², nalazi se na placu površine 38 a u Ribaru, u okolini Jagodine. Kuća je starije gradnje, ali je... više

100.000€ (854 €/m²)

  • 117m²
  • Prizemlje

5.0, Ruma, Sutjeska, 160m2, plad 6 ari

Gradska Lokacija, Ruma

5.0, Ruma, Sutjeska, 160m2, plac 6 ari, gas, terasa, 2 etaže. Na prodaju kuća na dve etaže, sa pooićnim objektima i garažom na placu od 6 ari.... više

120.000€ (750 €/m²)

  • 160m²
  • .sprat

Prizemlje kuće 60m2, u Gabrovcu

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju prizemlje kuće 60m2 u selu Gabrovac. Kuća izlazi na asfaltirani put. Prizemlje ima svoj ulaz, odvojen od sprata. Sastoji se od kuhinje... više

13.000€ (216 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u sivoj fazi – odlična lokacija, velika prilika

Širi centar, Jagodina

Prodaje se prizemna kuća površine 56m², u sivoj fazi izgradnje, smeštena na izuzetnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa glavnog puta. Kuća... više

30.000€ (535 €/m²)

  • 56m²
  • Prizemlje

LUKSUZNA KUĆA

Stapar, Okolina, Sombor

SPUŠTENA CENA!!! Prodaje se kvalitetno izgrađena luksuzna kuća u Staparu. Kuća se nalazi u glavnoj ulici pored glavnog puta Sombor - Odžaci.... više

195.000€ (1 083 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

Trosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 824000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3090240. Uknjižena prelepa vikendica 119 m2 na ravnom placu od 3238 m2. Vikendica se sastoji od 3 prostorije u donjem delu... više

824.000€ (4 120 €/m²)

  • 200m²

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 278100€

Telep, Novi Sad

Uknjižena, kompletno renovirana trosobna prizemna kuća na Telepu. Iz hodnika se ide u sve prostorije, prostrano kupatilo,kuhinja sa trpezarijom,... više

278.100€ (3 160 €/m²)

  • 88m²

Kuća u Kragujevcu, naselje Korićani, površina 91 m2 u osnovi, plac površine

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju uknjižen plac u Kragujevcu, građevinsko zemljište, naselje Korićani. Površina parcele je 1123 m2 i nalazi se u mirnoj ulici nedaleko... više

85.000€ (643 €/m²)

  • 132m²
  • Prizemlje