Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1924 oglasa

SPRATNA KUĆA SA VIDEO NADZOROM U GOGAMA!!

Goge, Sombor

KUĆA! Prodaje se spratna kuća 109m2 na placu od 4,5 ara pogodna za dve porodice ili za formiranje dva odvojena stana.Gornji deo renoviran sastoji... više

80.000€ (733 €/m²)

  • 109m²
  • .sprat

Seoska kuća u Dragocvetu

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Kuća sa pločom! Ukupan plac površine 18.93a i objekat površine 36m2 sa podrumom. Površina dvorišta je 3.54a. Kuća zahteva adaptaciju pre... više

18.000€ (300 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

Kuća, Palilula 206m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, u blizini hotela Panorama Lux, na samo 1,5m udaljenosti od šetališta i 650m od početka uspona. Odlična investicija... više

220.000€ (1 067 €/m²)

  • 206m²
  • Prizemlje

Kuća 76 m² , Pivara, Kragujevac

Pivara, Kragujevac

Na prodaju kuća na Pivari u Kragujevcu, sa dvorištem i ukupnom površinom placa od 1.8 ari. Kuća ima 76 m² i sastoji se od verande, hodnika,... više

109.000€ (1 434 €/m²)

  • 76m²
  • .sprat

Kuća KAC, 300000€

Kac, Kać

Uknjižena spratna kuća na lepom placu od 627 m2 u Kaću. Upisana je na 96 m2 u osnovi, puta tri etaže + pomoćne prostorije. U polusuterenu poslovni... više

300.000€ (1 052 €/m²)

  • 285m²

Na prodaju kuća u izgradnji na idealnoj lokaciji u blizini centra grada

Novo naselje, Ćuprija

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više

220.000€ (1 100 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Petosobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 255000€

Strazilovo, Sremski Karlovci

Kuća u Sremskim Karlovcima, na odličnoj lokaciji +++Agencijska oznaka nekretnine 391462, Sremski Karlovci . Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima... više

255.000€ (1 159 €/m²)

  • 220m²

Kuća u Sipiću kod Rače - površina 168 m2 plac 1040 m2

Centar, Rača, Rača

Kuća u selu Sipić kod Rače, površine 168 m2, na placu površine 1040 m2, u ulici koja je udaljena oko 100 m od asfaltnog puta, koji prolazi... više

17.000€ (101 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 262650€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090225 - Na prodaju kuća na severnom delu Telepa izmedju Bulevara Patrijarha Pavla i Futoškog puta. Dve odvojene stambene... više

262.650€ (1 641 €/m²)

  • 160m²

Starija kuća do glavnog puta

Striško naselje, Paraćin

Prodajemo starije uknjižene objekte do samog puta u Striškom naselju . Priključak gradske vode i trofazne struje Uknjizeni objekti od 104m2,... više

30.000€ (147 €/m²)

  • 203m²
  • .sprat

Na prodaju seosko domaćinstvo

Lešje, Okolina, Paraćin

Prodajemo funkcionalno seosko domaćinstvo u selu Lešje ,udaljeno od Paraćina 10km .Samo domaćinstvo ima uredne papire ,na kući je radjen potpuno... više

35.000€ (330 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Kuća Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća na Bubnju strukture Vp+I na placu površine 210m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični... više

80.000€ (727 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

- kraljevo sf 2559

Okolina, Kraljevo

Kuće na prodaju: Kraljevo, Ribnica, Gocka ulica. Na placu postoje dve kuce, stara i novija. Plac je velicine 3.70 ari. Velika novija kuca je... više

170.000€ (790 €/m²)

  • 215m²
  • .sprat

Kuća u centralnom delu Batočine pogodna za višečlane porodice

Širi centar, Batočina

Na površini placa od 10 ari, smeštena je kuća od 240 m2 , sa 5 spavaćih soba, dva dnevna boravka, dve trpezarije i kuhinje i dva kupatika ,... više

73.000€ (304 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/1 spratova

ODLIČNA KUĆA ZA VEĆU PORODICU U APATINU!!!!

Širi centar, Apatin

Kuća-Apatin Prodaje se porodična spratna kuća površine 91m2 na placu od 5a u mirnom delu Apatina,sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od... više

88.000€ (967 €/m²)

  • 91m²
  • .sprat

Kuća sa prostorom za radionicu/garažu

Trnava, Jagodina

Stambeni deo čine visoko prizemlje i potkrovlje, dok je u prizemlju veći prostor koji se može adaptirati za radionicu. Grejanje struja, gas,... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²
  • /2 spratova

EKSKLUZIVNA VILA NA OBALI MORA - HERCEG NOVI

Herceg Novi, Herceg Novi, Herceg Novi

Jedinstvena vila na obali mora, na samom Setalistu Pet Danica. Nekretnina raspolaze sa cetiri etaze, nalazi se izmedju hotela Plaza i Skvera,... više

3.500.000€ (4 268 €/m²)

  • 820m²

Idealna kuća za porodicu – komfor i lokacija na jednom mestu!

Dom zdravlja, Ćuprija

Porodična kuća na odličnoj lokaciji – 150 m² stambenog prostora na 9,46 ari placa! Na prodaju kuća površine 150 m², smeštena na prostranom... više

65.000€ (433 €/m²)

  • 150m²
  • /2 spratova