Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1924 oglasa

Fina porodična kuća 290m2, sa prelepim pogledom, iznad hotela Panorama

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

110.000€ (379 €/m²)

  • 290m²
  • 1/1 spratova

Rača, naselje Vinogradi, kuća 135 m2, pomoćni objekat 170 m2, plac 317 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2.... više

57.000€ (300 €/m²)

  • 190m²
  • Prizemlje

Barajevo, Vranić, Bratstva i jedinstva, Kuća, 399m2, 250000 EUR

Vranić, Beograd

Stambeno-poslovna zgrada, na dobroj lokaciji, pored magistrale, na 30 minuta od Beograda. Lux opremljena, ugrađeni najkvalitetniji materijali.... više

250.000€ (626 €/m²)

  • 399m²

Renovirana kuća u centru sela Jazak!

Jazak, Okolina, Irig

Na prodaju kuća na Fruškoj gori, u samom centru sela Jazak, idealna za miran život ili kao vikendica u prirodi. Kuća površine 46 m² nalazi se... više

46.350€ (1 007 €/m²)

  • 46m²
  • .sprat

Prolom banja, kuća 200 m2, plac 28.13 ari

Prolom Banja, Kuršumlija, Kuršumlija

Na prodaju prelepa vikend - kuća u Prolom banji, osnova kuće je 68 m2, na parceli od 2813m2. Nalazi se na mirnom mestu, izolovanom od buke i... više

63.000€ (315 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu, Pivara - kuća 519 m2, plac 487 m2

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, Pivara, površine 519 m2, plac 487 m2.... više

355.000€ (684 €/m²)

  • 519m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća od 84 m2 na placu površine 2059 m2- Milatovac kod Batočine (

Milatovac, Batočina, Batočina

Kuća se nalazi na 10 km autoputem od centra Kragujevca, na skretanju za Milatovac. Uknjižena je kao pomoćna zgrada ali nije ozakonjena. Vlasnik... više

35.000€ (416 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

PORODIČNA KUĆA 218m2 NA ODLIČNOJ LOKACIJI U OBRENOVCU - IDEALNA ZA VIŠE POR

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalna porodična kuća na 4 ara placa, ukupne površine 218 m², sa čak 3 zasebne stambene jedinice — savršeno za višečlanu porodicu,... više

210.000€ (963 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

Sopot, Kosmaj, -, Kuća, 136m2, 210000 EUR

Kosmaj, Beograd

Jako lepa kuća sa bazenom u malom naselju u kom se nalazi pet kuća. Na prodaju je poslednja kuća u nizu, sa najviše prostora i otvorenim pogledom.... više

210.000€ (1 544 €/m²)

  • 136m²

Kuća, Komren, Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju deo kuće u samom centru naselja Branko Bjegović. Kuća se nalazi na placu od 2.5 ara. Odmah do kuće su mnogobrojne prodavnice, autobuska... više

95.000€ (475 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

PRODAJA, UKNJIZENA KUCA U ZEMUNU NA 1, 2 ARA PLACA

Zemun, Zemun, Beograd

Na odlicnoj lokaciji u Zemunu, Novogradskoj ulici, prodajemo ovu lepu, kompletno renoviranu kucu koja ne zahteva nikakava dodatna ulaganja.... više

110.000€ (3 235 €/m²)

  • 34m²

- kragujevac sf 2483

Kamenica, Okolina, Gornji Milanovac

Selo Kamenica na 33km od Kragujevca, a 20 km do Gornjeg Milanovca, 17km do Gružanskog jezera. Ogranci planine Rudnik sa 554m nadmorske visine.... više

55.000€ (407 €/m²)

  • 135m²
  • .sprat

Vikendica, 10 ari plac,Vinik

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju nezavrsena vikendica na Viniku pored auto puta, sa pogledom na grad. Vikendica se sastoji od prizemlja... više

110.000€ (948 €/m²)

  • 116m²
  • Prizemlje

Prostrana, funkcionalna kuća na odličnoj lokaciji, 180m2 Obrenovac, Stubline

Stubline, Obrenovac, Beograd

Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac.... više

119.000€ (661 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

Bagremar stambeno poslovni objekat 650 m2

Bagremar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stambeno - poslovni objekat na placu površine 3,81 arI . U prizemlju se nalazi poslovni prostor restoran sa kapacitetom do 150 mesta,... više

540.000€ (830 €/m²)

  • 650m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća Donji Komren sa pomoćnim objektom

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, strukture Po+Pr+I+Pk, površine u osnovi 123m2, ukupne površine 369m2... više

160.000€ (433 €/m²)

  • 369m²
  • Prizemlje

Prelepa stara srpska kuća, 45 m2, plac 4125 m2 - Malo Krčmare, kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju prelepa stara srpska kuća, sa dve prostorije u njoj, i podrumom u kamenu ispod, uknjižene površine 45 m2, kao i dve povezane parcele,... više

15.000€ (333 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

RAKOVICA PETLOVO BRDO 186m2 , T , 289900e

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

Porodicna stambena zgrada tkzv.kućice u nizu, na odlicnoj lokaciji Petlovog brda. Sva potrebna infrastruktura. Plac 1.5ari. Preporuka! Kontakt:... više

289.900€ (1 558 €/m²)

  • 186m²