Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1924 oglasa

Kuća u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, 63 m2, plac 162 kroz 1507 m2

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 63 m2, plus suturen, plac 162 kroz 1507 m2zajedničko dvorište i dve garaže.... više

120.000€ (1 904 €/m²)

  • 63m²
  • Prizemlje

Vršac, centar - Stevana Nemanje, 300m2

Centar, Gradska lokacija, Vršac

Vršac, centar - Stevana Nemanje kuća, 300m2, terasa, PR+I+PTK, telefon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 7.26 ari Na prodaju... više

265.000€ (883 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJE SE KUĆA 232 m² – BLIZINA CENTRA ĆUPRIJE!

Viša Medicinska škola, Ćuprija

PRODAJE SE KUĆA 423 m² – BLIZINA CENTRA ĆUPRIJE! Na prodaju prostrana kuća površine 423 m², smeštena na odličnoj lokaciji – nadomak centra... više

85.000€ (366 €/m²)

  • 232m²
  • 2.sprat

Odlična kuća, novija gradnja

Trnava, Jagodina

*Gas prošao pored kuće *Kuća se nalazi na glavnom putu, odličan prilaz placu i kući *Kuća je useljiva i u super stanju više

120.000€ (400 €/m²)

  • 300m²
  • /2 spratova

PRILIKA KOJU NE VREDI PROPUSTITI – KUĆA U BRZANU!

Brzan, Okolina, Batočina

Na prodaju je kuća površine 47 m² na placu od 4,24 ara, smeštena na mirnoj i izuzetnoj lokaciji u Brzanu. Objekat zahteva ulaganje, ali pruža... više

25.000€ (531 €/m²)

  • 47m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu -200 m2, plac 4,04 ara

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju KUĆA u Kragujevcu, naselje Vašarište, površine 200 m2, po ceni od 155.000 eura. Na ograđenom placu površine 4,04 ara, nalazi se... više

215.000€ (1 075 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Prodaja, Kuća, Vranje

Vranje

Na prodaju kuća u ulici Omladinskih brigada u Vranju, u blizini železničke stanice Porodična dvospratna kuća u mirnom delu grada. Kuća se... više

60.000€ (461 €/m²)

  • 130m²
  • /2 spratova

Barajevo, Guncati, Lipovačka, Kuća, 110m2, 100000 EUR

Guncati, Beograd

U predivnoj prirodi, kuća od 110m2 u osnovi i iskoristivih 70m2 u potkrovlju (u sivoj fazi). Prostorije: hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom... više

100.000€ (909 €/m²)

  • 110m²

Kuća U Rekovcu, 90 m2, plac 5 ari

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju Kuća u Rekovcu, površine 90m2. Na placu površine 5 ari,... više

38.000€ (463 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje

Manja, prizemna kuća

Dimitrija Tucovića, Jagodina

Manja, prizemna kuća strukture dvosobnog stana. Sastoji se od ulaznog hola, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i terase.... više

60.000€ (1 304 €/m²)

  • 46m²
  • .sprat

Na prodaju u selu Tešica dve kuće i dva pomoćna objekta na parceli površine

Tešica, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju dve kuće, manja i veća, sa pomoćnim objektima i parcelom površine 653m2. Manja kuća je starije gradnje, kompletno renovirana, izolovana... više

120.000€ (228 €/m²)

  • 525m²
  • Prizemlje

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, Kuća, 221m2, 635000 EUR

Dorćol, Beograd

Dorćol, Cara Dušana u blizini Kalemegdana, prodajemo zasebni stambeno-poslovni objekat ukupne korisne površine 221m2. Stambeno-poslovni objekat... više

635.000€ (2 873 €/m²)

  • 221m²

PRILIKA KOJA SE RETKO PRUŽA – NOVA, NAMEŠTENA KUĆA 90m2 NA MIRNOJ LOKACIJI

Sremska Kamenica, Novi Sad

ZAŠTO JE OVA KUĆA PRAVI IZBOR ZA VAS? Zamislite da se budite uz cvrkut ptica, u tišini koju samo priroda može da pruži, dok ste i dalje na... više

149.000€ (1 619 €/m²)

  • 92m²
  • .sprat

KUĆA!SUBOTICA!

Zorka, Subotica

Prodaje se porodična kuća u Subotici,površine 103m2,na placu od 10 ari.Kuća se sastoji od tri sobe,kuhinje,toaleta i ulaznog hodnika.Grejanje... više

51.500€ (500 €/m²)

  • 103m²
  • .sprat

Trosobna kuća BEOCIN, 51500€

Beocin-selo, Beočin

Agencijska oznaka 3090078 -Uknjižena trosobana stara kuća na placu od 855 m2 U Beočin-selu. Sastoji se iz dve stambene jedinice i nekoliko pomoćnih... više

51.500€ (695 €/m²)

  • 74m²

Stara pazova, Novi banovci, Skendera Kulenovića, Kuća, 290m2, 250000 EUR

Novi Banovci, Stara Pazova

Izuzetna, potpuno renovirana i preuređena kuća na lepom i mirnom mestu, 20 minuta od Beograda. Uknjižena na 137m2, adaptacijom pretvorena u... više

250.000€ (862 €/m²)

  • 290m²

Šumarice, Kragujevac - ozakonjena kuća 292 m2 i pomoćni objekat 42 m2, na pl

Šumarice, Kragujevac, Kragujevac

Vredno pažnje. Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za svakodnevni život. Ozakonjena je kao i pomoćni objekat, urađena... više

175.000€ (599 €/m²)

  • 292m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća sa garažom- useljiva

Centar, Jagodina

* karatavan, plac je lep izlazi na dve ulice * garaža 20m2, podrum 40m2 više

160.000€ (1 290 €/m²)

  • 124m²
  • /1 spratova