Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1924 oglasa

Kuća sa placem Gornje Crnatovo, 25 km od Niša

Gornje Crnatovo, Žitorađa, Žitorađa

Na prodaju kuca u selu Gornje Crnatovo, Opština Žitorađa. Odlična ponuda za one koji žele da pobegnu od gužve u gradu, na nekih 25 km od Niša.... više

31.000€ (387 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Kuća, Prokuplje

Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju prelepa kuća u strogom centru Prokuplja. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Svi trgovinski i ugostiteljski objekti,... više

103.000€ (792 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje

Na prodaju spratna nedovršena kuća

Senje, Okolina, Ćuprija

Prodaje se nedovršena kuća, smeštena u mirnom i prirodnom okruženju u selu Senje. Površina kuće je 78 m², dok ukupna površina placa iznosi 3,6... više

30.000€ (384 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Prodaje se plac u selu Grdanica

Grdanica, Leskovac, Leskovac

Prodaju se dve parcelu u selu Grdanica ukupne površine 1145m2. Na jednoj parceli je upisan objekat od 44. Postoje svi priključci na parceli... više

16.000€ (363 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje

DVORIŠNA KUĆA U CENTRU ZA KOMPLETNO RENOVIRANJE!

Centar, Sombor

Na prodaju trosobna kuća površine 128 m² koja se nalazi na placu veličine 3a (162 m² su njive iza kuće). Kuća deli dvorište s još jednom stambenom... više

56.650€ (442 €/m²)

  • 128m²
  • Prizemlje

Kuća, Staro groblje, 2 etaže, Palilula

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, SU,P,I, u neposrednoj blizini DIFa I FZNRa, uknjižene površine 161m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji kako za život... više

165.000€ (1 024 €/m²)

  • 161m²
  • Prizemlje

Izuzetno jeftina kuća

Centar (prva zona), Paraćin

Podrum poseduje veliki salon , ostavljeno mesto za kupatilo i wc. Tu je smešten i kotao za grejanje na čvrsto gorivo. Prizemlje kuće se sastoji... više

140.000€ (221 €/m²)

  • 632m²
  • .sprat

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka, 255m2 - KUĆA SA 4 ZASEBNA STANA

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka kuća, 255m2 (terasa 41m2), PR+1 (dve etaže), TA, klima, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt Na 9km... više

299.000€ (1 172 €/m²)

  • 255m²
  • Prizemlje/1 spratova

Četvorosobna kuća VETERNIK, 195700€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089867 - Uknjižena kuća u Veterniku blizu obdaništa i škole. Prizemlje, sprat i pokrovlje. Završena, odmah useljiva. Grjanje... više

195.700€ (815 €/m²)

  • 240m²

Novi Sad, Telep - Spratna kuća na lepoj lokaciji ID#3000094

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličnu, uknjiženu spratnu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji. Neposredna blizina škole, vrtića, marketa,... više

850.000€ (2 529 €/m²)

  • 336m²
  • 2.sprat

Kuća sa pomoćnim objektima

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Na parceli se nalazi kuća i tri pomoćna objekta, kuća je površine 91m2. Pomoćni objekti 42m2,26m2 i 23m2 izgrađeni pre donošenja propisa o izgradnji.... više

40.000€ (439 €/m²)

  • 91m²
  • /1 spratova

EKSKLUZIVNA PLANINSKA KUCA NA KOPAONIKU

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

KopArt home je autenticna planinska kuca projektovana I gradjena sa puno paznje, ljubavi i postovanja prema prirodi u kojoj se nalazi. Krov... više

125.000€ (1 250 €/m²)

  • 100m²

KUĆA U PRIGREVICI.

Prigrevica, Okolina, Apatin

Na prodaju kuća u Prigrevici, 87m² uknjiženo, na placu od 6 ari. U mirnom naselju, nedaleko od grada Sombora,prodaje se kuća idealna za porodicu.... više

17.000€ (195 €/m²)

  • 87m²
  • .sprat

Zemun, Ugrinovci, Nova 27, Kuća, 172m2, 250000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Veoma lepa kuća na dva nivoa sa pripadajućim placem i dvorištem. U mirnom delu Ugrinovaca, blizu okretnice javnog prevoza kao i svih ostalih... više

250.000€ (1 453 €/m²)

  • 172m²

Kuća na odličnoj lokaciji-Opština u Ćupriji

Centar, Ćuprija

Prodajemo kuću sa potencijalom, na dobroj lokaciji. Kuća se nalazi u blizini svih važnih sadržaja, a u blizini opštine, Moravskog parka i ostalih... više

60.000€ (606 €/m²)

  • 99m²
  • Prizemlje

Kompletno imanje sa dve kuće, voćnjakom i pomoćnim objektima – sve na jedn

Železnička stanica, Ćuprija

Predstavljamo imanje površine 22 ari, pažljivo organizovano i opremljeno: Glavna kuća – novije gradnje, moderno uređena i odmah useljiva. Pomoćna... više

120.000€ (480 €/m²)

  • 250m²
  • /1 spratova

Seosko imanje 91, 63 ara – veliki plac i kuća

Dragocvet, Okolina, Jagodina

U ponudi je prostrano seosko imanje ukupne površine 91,63 ara, koje se sastoji od više spojenih parcela i prodaje se isključivo kao celina.... više

37.000€ (397 €/m²)

  • 93m²
  • Prizemlje

Beg u prirodu na samo 3 kilometra od grada!

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili... više

30.000€ (200 €/m²)

  • 150m²
  • /3 spratova